Sociālo tīklu administrēšana - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde Sociālo tīklu administrēšana - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde

Sociālo tīklu administrēšana

Sociālie tīkli uzņēmumiem kļūst arvien populārāki, jo ļauj ātri sazināties ar saviem klientiem un sekotājiem sniedzot jaunāko informāciju par produktu vai pakalpojumu. Tāpat attīstās arī sociālo tīklu funkcionālās iespējas, ļaujot pielāgot uzņēmuma lapu dizainu un funkcijas, veidojot atbilstošu ādiņu, tādā veidā atšķiroties no citām lapām un parādot savu oriģinalitāti.

Sociālo tīklu konti parasti tiek veidoti, lai piesaistītu klientus un sekotājus uzņēmuma sociālajam profilam.

Sociālo tīklu administrēšana, facebook, draugiem, twitter

Sociālo tīklu izmantošanas plusi uzņēmumiem:

  • Veicina uzņēmuma popularitāti un atpazīstamību, tā piesaistot jaunus sekotājus un potenciālos klientus.
  • Iespēja ātri paziņot par uzņēmuma jaunumiem produktos vai pakalpojumos, dažādām akcijām, notikumiem vai pat darba meklēšanas sludinājumiem utt.
  • Tiek nodrošināta personiskāka komunikācija ar sekotājiem un klientiem, ātrs veids kā atbildēt uz klientu jautājumiem.
  • Palīdz izzināt informāciju par klientiem, viņu vēlmēm un sniegt atbildes uz jautājumiem kā privāti tā publiski.
  • Dod arī papildus plusus esošajiem lapas SEO rezultātiem, jo meklētājprogrammās sociālo tīklu profili parādās meklētāju sākumpozīcijās.

Sociālo tīklu administrēšana

Latvijā populārākie un izmantotākie sociālie tīkli ir draugiem.lv, facebook un twitter ar kuru palīdzību ir iespēja izveidot sava uzņēmuma tēlam atbilstošu profilu, tādā veidā ātri un ērti sazinoties ar saviem sekotājiem un topošajiem vai esošajiem klientiem, paziņot par produkta vai pakalpojuma jaunumiem un piesaistīt uzmanību. Pēc jūsu vēlmes izveidosim un administrēsim jūsu uzņēmuma profilu jebkurā no vēlamajiem sociālajiem tīkliem, piesaistīsim sekotājus, veidosim saturu.