IT Konsultācijas - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde
IT KONSULTĀCIJAS

Optimizē uzņēmuma pārdošanu ar efektīvu interneta veikalu

Pieteikties

IT Konsultācijas

IT Konsultācijas

Informācijas tehnoloģiju (IT) konsultants ir augsti kvalificēts IT speciālists, kurš konsultē IT pakalpojumu sniedzējus un palīdz risināt dažādas problēmas. Klients nosaka nepieciešamo rezultātu un mērķus, bet IT konsultants izskaidro procesa izstrādi un/vai tā ieviešanu. Konkrētu darba uzdevumu IT konsultantam dod klients.


Kāpēc nepieciešamas IT konsultācijas?

Ja esat nonācis situācijā, kad rodas jautājums, kādu IT risinājumu izvēlēties vai ir radusies situācija, kad nezināt kā strādāt ar esošo risinājumu, noderīga var būt konsultācija IT jomā. Bieži vien uzņēmumi, organizācijas un privātpersonas, neizvērtējot visus variantus, visbiežāk nezināšanas pēc izvēlās kādu risinājumu, ko kāds ir ieteicis vai kurš mirkļa iespaidā ir licies pieņemams, bet tālāk, darba procesā noved līdz grūti risināmām problēmām.


Ko mēs piedāvājam?

Mēs izskaidrojam IT lietas vienkāršā un labi saprotamā valodā. Nepieciešamības gadījumā piedāvāsim alternatīvas esošajiem risinājumiem, lai atvieglotu ikdienas darbu.

IT Konsultācijas sniedzam individuāli vienkāršotas par un ap dažādām sistēmām, sistēmu administrēšanu, kā arī advancētākas, kas ietver programmēšanu.

IT Konsultācijas sniedzam par mājas lapu un interneta veikalu administrēšanu neatkarīgi no tā uz kādas sistēmas ir veidota mājas lapa vai interneta veikals. IT konsultācijas sniedzam arī par WordPress, kas ir mājas lapu, blogu un interneta veikalu izstrādes sistēma. Pie mums ir iespēja arī konsultēties par programmēšanas pamatiem, tajā skaitā html un css programmēšanas pamatu konsultācijas.

Nodarbojamies arī ar interneta veikalu izstrādi, mājas lapu izstrādi, e-grāmatu un grafisko dizainu izstrādi.

Vai Jums ir jautājumi?

Vai nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums