Grafiskais dizains - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde Grafiskais dizains - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde
Grafiskais dizains

Pieteikties

Grafiskais dizains

Grafiskā dizaina izstrāde ir radošs process no idejas līdz gala rezultātam. Tas rada produkta vai pakalpojuma pievienoto vērtību ar savu tēlu un vizuālajām īpašībām.

Kāpēc grafiskais dizains ir tik svarīgs?

Grafiskais dizains ir būtiska mājas lapas un citu uzņēmuma resursu sastāvdaļa, jo tas rada pirmo iespaidu par produktu, uzņēmumu vai pakalpojumiem. Teksta, attēlu un citu elementu kopējā mijiedarbība arī būs noteicošā vai potenciālais klients, kurš apmeklē Jūsu mājas lapu vai apskata Jūsu informatīvos materiālus, kļūs par Jūsu klientu vai tieši pretēji, aizies pie Jūsu konkurenta, kurš par sevi būs atstājis labāku pirmo iespaidu.

Ko mēs piedāvājam?

Nodrošinām plaša spektra grafiskā dizaina izveidi. Sākot ar krāsām un vienotu stilu mājas lapām, reklāmas banneru, vizītkartes, mājas lapu dizainu, logo izstrādi, līdz pat korporatīvajai identitātei no idejas līdz realizācijai un citiem specifiskiem dizainiem. Atradīsim jūsu vēlmēm vislabāko risinājumu.

Mūsu misija ir veidot skaistas un lietotājiem draudzīgas mājas lapas un interneta veikalus, atbilstoši klientu vēlmēm un mērķiem.

Kā tas notiek?

Jūs nāciet ar ideju vai iesāktu / gatavu risinājumu. Mēs to padarīsim pievilcīgu, ērtu un saistošu. Katrs pasūtījums ir jauns un unikāls gan Jums, gan mums, līdz ar to pats svarīgākais ir saprasties un komunicēt. Veiksmīga komunikācija un uzmanīga izpēte ir tas, ko vērtējam visaugstāk. Mēs pārvēršam Jūsu idejas par realitāti.

Nodarbojamies arī ar interneta veikalu izstrādi, mājas lapu izstrādi un e-grāmatu izstrādi.

Vai Jums ir jautājumi?

Vai nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums