Grafiskais dizains - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde
Grafiskais dizains

Pieteikties

Grafiskais dizains

Grafiskā dizaina izstrāde ir radošs process no idejas līdz gala rezultātam. Tas rada produkta vai pakalpojuma pievienoto vērtību ar savu tēlu un vizuālajām īpašībām.

Kāpēc grafiskais dizains ir tik svarīgs?

Grafiskais dizains ir būtiska mājas lapas un citu uzņēmuma resursu sastāvdaļa, jo tas rada pirmo iespaidu par produktu, uzņēmumu vai pakalpojumiem. Teksta, attēlu un citu elementu kopējā mijiedarbība arī būs noteicošā vai potenciālais klients, kurš apmeklē Jūsu mājas lapu vai apskata Jūsu informatīvos materiālus, kļūs par Jūsu klientu vai tieši pretēji, aizies pie Jūsu konkurenta, kurš par sevi būs atstājis labāku pirmo iespaidu.

Kādus grafisks dizaina pakalpojumus mēs piedāvājam?

Nodrošinām plaša spektra grafiskā dizaina pakalpojumus:

  • Krāsu paletes un vienota stila izveidi mājas lapām;
  • Reklāmas baneru izveidi;
  • Vizītkaršu izveidi;
  • Mājas lapu dizainu izveidi;
  • Logo izstrādi,
  • Un dažādus citus risinājumus- gan sākot ar mazām idejām, līdz pat korporatīvajai identitātei.

Jūs nāciet ar ideju vai iesāktu / gatavu risinājumu. Mēs to padarīsim pievilcīgu, ērtu un saistošu. Katrs pasūtījums ir jauns un unikāls gan Jums, gan mums, līdz ar to pats svarīgākais ir saprasties un komunicēt. Veiksmīga komunikācija un uzmanīga izpēte ir tas, ko vērtējam visaugstāk. Mēs pārvēršam Jūsu idejas par realitāti.

Mūsu misija ir veidot skaistas un lietotājiem draudzīgas mājas lapas un interneta veikalus, atbilstoši klientu vēlmēm un mērķiem. Sazinieties ar mums un atradīsim jūsu vēlmēm vislabāko risinājumu!

Logo izstrāde

Uzņēmuma logo izstrāde ir ļoti būtisks un atbildīgs process – logo simbolizē uzņēmumu un bieži vien kalpo, kā tā atpazīstamības simbols. Kvalitatīvs logo potenciālajiem klientiem palīdzēs radīt pārliecību, ka uzņēmums nodrošina kvalitatīvu produkciju vai pakalpojumus, ir profesionāls un tam var uzticēties.

Mūsu komanda palīdzēs realizēt ikvienu ideju un izstrādāt logo, kas izcels uzņēmuma identitāti!

Baneru izveide

Baneru galvenais uzdevums ir pievērst uzmanību, nodot kādu informāciju vai pārdot. Tāpat kā logo izstrāde, arī baneru izstrādes process ir ļoti atbildīgs – tiek rūpīgi izvērtēta gan krāsu, gan elementu, gan tajos iekļauto tekstu izvēle.

Piedāvājam izstrādāt izteiksmīgus banerus, atbilstoši nepieciešamajiem izmēriem, kas pievērsīs uzmanību un liks atskatīties!

Vai Jums ir jautājumi?

Vai nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums