SEO optimizācija - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde SEO optimizācija - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde
SEO optimizācija

Pieteikties

SEO optimizācija

Kas ir SEO optimizācija?

SEO jeb meklētājprorammu optimizācija ir darbību kopums, kas iekļauj tiešsaistē esoša satura optimizāciju atbilstoši noteiktiem kritērijiem. Ja informācija atbilst šiem kritērijiem, tā ir SEO draudzīga. Meklētājprogrammā, rakstot konkrētus atslēgas vārdus, SEO draudzīgs saturs atradīsies augstāk nekā tas, kas nav optimizēts atbilstoši šiem kritērijiem.


SEO optimizācija

Kādēļ SEO optimizācija ir nepieciešama?

SEO optimizācija ir ilgtermiņa ieguldījums. Tā palīdz mājas lapai vai interneta veikalam būt redzamam meklētājprogrammās bez reklāmām. Pareiza un regulāra SEO optimizācija ļaus mājas lapai vai interneta veikalam ieņemt pirmās pozīcijas meklētājprogrammā konkrētiem atslēgas vārdiem. Tas palīdzēs nodrošināt lielāku apmeklētāju skaitu mājas lapā. Turklāt, vairums apmeklētāji būs potenciālie pircēji, kas meklētājprogrammā ar konkrēto atslēgas vārdu meklēja sev interesējošu preci vai pakalpojumu.

Uzlabo savas pozīcijas Google meklētājprogrammā! 


Kas jāņem vērā, veicot SEO optimizāciju?

  • SEO optimizācija ir ilgtermiņa process;
  • Lai SEO optimizācija būtu veiksmīga, būtiski veidot kvalitatīvu saturu;
  • Pirms SEO optimizācijas uzsākšanas, nepieciešams noteikt atslēgas vārdus.

SEO pakalpojumi un cenas

SEO monitorings

no 10 / mēnesī

Reizi nedēļā uz norādīto e-pastu tiek nosūtītas atslēgas vārdu pozīciju izmaiņas
Pieteikties

Satura ievade un optimizācija

no 44 / stundā

Satura ievade mājas lapā vai interneta veikalā atbilstoši SEO draudzīgiem kritērijiem
Bloga rakstu izveide
Pieteikties

Bloga izveide

no 90 / vienreizējs maksājums

Bloga uzstādīšana
Ieteikumi veiksmīga bloga uzturēšanai
Pieteikties

Biežāk uzdotie jautājumi

Bloga raksta sagatavošana ar iepriekš sagatavotiem faktiem aizņem aptuveni 1,5 - 2,5 h. Nepieciešamais laika daudzums atkarīgs no tādiem faktoriem kā tēma, specifika, raksta garums un mērķis. Bloga raksts, kam netiek iesūtīti iepriekš sagatavoti fakti aizņem sākot no 2 stundām.
Kad blogs izveidots, sākumā ieteicams publicēt vairāk rakstus - aptuveni 2 rakstus nedēlā. Ar laiku, kad bloga pamats jau izveidots, rakstu daudzumu var samazināt uz 1 rakstu nedēļā, bet pēc tam uz 1-2 rakstiem mēnesī. Svarīgi ņemt vērā, ka, lai paaugstinātu pozīcijas meklētājprogrammās, kā arī noturētu tās, bloga rakstiem ir jābūt regulāriem.
SEO optimizācija ir ilgtermiņa process un rezultāti nebūs redzami uzreiz. Meklētājprogrammām nepieciešams laiks, lai noindeksētu optimizēto saturu un jauno informāciju. Visbiežāk pirmie ievērojamie rezultāti redzami pēc aptuveni 2-3 mēnešiem.

Vai Jums ir jautājumi?

Vai nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums