SEO optimizācija - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde
SEO optimizācija

Pieteikties

SEO optimizācija

Kas ir SEO optimizācija?

Meklētājprogrammu jeb SEO optimizācija ir darbību kopums, kas iekļauj tiešsaistē esoša satura optimizāciju atbilstoši noteiktiem kritērijiem. Ja informācija atbilst šiem kritērijiem, tā ir SEO draudzīga. Meklētājprogrammā, rakstot konkrētus atslēgas vārdus, SEO draudzīgs saturs atradīsies augstāk nekā tas, kas nav optimizēts atbilstoši šiem kritērijiem. Vietnes reitingu meklētājprogrammā var ietekmēt arī tās ielādes ātrums, vietnes domēna reitings un dažādi citi kritēriji.


SEO optimizācija

Kādēļ SEO pakalpojumi ir nepieciešami?

SEO optimizācija ir ilgtermiņa ieguldījums. Tā palīdz mājaslapai vai interneta veikalam būt redzamam meklētājprogrammās bez reklāmām. Pareiza un regulāra SEO optimizācija ļaus mājaslapai vai interneta veikalam sasniegt augstākas pozīcijas meklētājprogrammā ar konkrētiem atslēgas vārdiem. Tas palīdzēs nodrošināt lielāku apmeklētāju skaitu. Turklāt, vairums apmeklētāji būs potenciālie pircēji, kas meklētājprogrammā ar konkrēto atslēgas vārdu meklē sev interesējošu preci vai pakalpojumu.

Nepazūdi konkurentu jūŗā – uzlabo savas pozīcijas Google meklētājprogrammā! 


Kas jāņem vērā, veicot SEO optimizāciju?

  • Tas ir ilgtermiņa process;
  • Lai tā būtu veiksmīga, būtiski veidot kvalitatīvu saturu;
  • Vispirms ieteicams veikt vispārēju vietnes analīzi un nepieciešamos uzlabojumus;
  • Pirms satura izveides būtiski noteikt atslēgas vārdus, kas sasniegs plašāko auditoriju, saturu veidot atbilstoši iegūtajiem rezultātiem.

Ja veiksiet atslēgas vārdu analīzi, būs skaidrs, ko meklē Jūsu potenciālie klienti, kādu saturu veidot un kādas vietnes sadaļas papildināt, lai atrastos augstāk par konkurentiem. Dažkārt, kad šķiet, ka konkrēts atslēgas vārds būs veiksmīgāks, var gadīties, ka klienti, nepārzinot konkrētās nozares terminoloģiju, to meklē citādāk, piemēram, izmantojot sinonīmu vai kādu sarunvalodas vārdu.

Dažādi SEO pakalpojumi - viss nepieciešamais vienuviet

Sekojot līdzi aktuālajām tendencēm un SEO kritērijiem, esam papildinājuši savu SEO pakalpojumu klāstu. Piedāvājam:

Konsultācijas
Par SEO optimizāciju, iespējām uzlabot pozīcijas Google meklētājprogrammā
Esošā satura optimizāciju
Jau esoša satura uzlabošanu un papildināšanu atbilstoši SEO draudzīgiem kritērijiem
Jauna satura izveidi
SEO draudzīga satura izveidi vietnes sadaļām un ārpus tās
Atslēgas vārdu izpēti
Sarakstu ar atslēgas vārdiem, statistiku un esošajām pozīcijām
SEO monitoringu
Iespēju ik mēnesi sekot līdzi savas vietnes SEO pozīcijām
Publikācijas ziņu portālos
Reklāmrakstus un preses relīzes ziņu portālos atbilstoši SEO standartiem

SEO pakalpojumi un cenas

SEO monitorings

no 15 / mēnesī

Reizi nedēļā uz norādīto e-pastu tiek nosūtītas atslēgas vārdu pozīciju izmaiņas
Pieteikties

Satura ievade un optimizācija

no 44 / stundā

Satura ievade mājas lapā vai interneta veikalā atbilstoši SEO draudzīgiem kritērijiem
Bloga rakstu izveide
Pieteikties

Bloga izveide

no 90 / vienreizējs maksājums

Bloga uzstādīšana
Ieteikumi veiksmīga bloga uzturēšanai
Pieteikties

Atslēgas vārdu analīze

Ja veiksiet atslēgas vārdu analīzi, būs skaidrs, ko meklē Jūsu potenciālie klienti, kādu saturu veidot un kādas vietnes sadaļas papildināt, lai atrastos augstāk par konkurentiem. Dažkārt, kad šķiet, ka konkrēts atslēgas vārds būs veiksmīgāks, var gadīties, ka klienti, nepārzinot konkrētās nozares terminoloģiju, to meklē citādāk, piemēram, izmantojot sinonīmu vai kādu sarunvalodas vārdu.

Reklāmraksti un preses relīzes ziņu portālā

Vietnes SEO rezultātus un domēna reitingu var uzlabot dažādos veidos, taču būtiskākie ir kvalitatīva satura izveide, kā arī dažādas saites, kas ved uz vietni. Kad vietnē ievietots nepieciešamais saturs, laiks ķerties pie rakstiem citās vietnēs! Nepieciešams reklāmraksts vai preses relīze ziņu portālā ar atpakaļsaiti uz savu vietni?

Biežāk uzdotie jautājumi

Bloga raksta sagatavošana ar iepriekš sagatavotiem faktiem aizņem aptuveni 1,5 - 2,5 h. Nepieciešamais laika daudzums atkarīgs no tādiem faktoriem kā tēma, specifika, raksta garums un mērķis. Bloga raksts, kam netiek iesūtīti iepriekš sagatavoti fakti aizņem sākot no 2 stundām.
Kad blogs izveidots, sākumā ieteicams publicēt vairāk rakstus - aptuveni 2 rakstus nedēlā. Ar laiku, kad bloga pamats jau izveidots, rakstu daudzumu var samazināt uz 1 rakstu nedēļā, bet pēc tam uz 1-2 rakstiem mēnesī. Svarīgi ņemt vērā, ka, lai paaugstinātu pozīcijas meklētājprogrammās, kā arī noturētu tās, bloga rakstiem ir jābūt regulāriem.
SEO optimizācija ir ilgtermiņa process un rezultāti nebūs redzami uzreiz. Meklētājprogrammām nepieciešams laiks, lai noindeksētu optimizēto saturu un jauno informāciju. Visbiežāk pirmie ievērojamie rezultāti redzami pēc aptuveni 2-3 mēnešiem.

Vai Jums ir jautājumi?

Vai nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums