Vairumtirgotāju XML integrācija interneta veikalā

Jautā mums
+371 26246218

Par WD Link

WD Link ir mūsdienīga lietojumprogramma, kas strādā tandēmā ar e-veikala programmatūru. WD Link sniedz papildus funkcionalitāti atvieglojot darbu personālam un samazinot e-veikala uzturēšanas izmaksas. WD Link pamatfunkcijas ir cenu un noliktavu atlikumu sinhronizēšana ar vairumtirgotāju IT sistēmām, kā arī preču datu (nosaukumu, attēlu un aprakstu) importēšana e-veikalā. Pateicoties WD Link, Jūsu veikalā vienmēr būs pareizas cenas un korekti noliktavu atlikumi, izvairoties no situācijām, kad pircējiem tiek piedāvātas noliktavā neesošas preces vai arī preces ar neaktuālu cenu. WD Link nodrošina preču datu sinhronizācijas iespējas ar vairāk kā 200+ Latvijas, Baltijas un Eiropas vairumtirdzniecības uzņēmumiem. WD Link parūpēsies arī par automātisku preču datu publicēšanu populārākajos cenu salīdzināšanas portālos kā salidzini.lv, kurpirkt.lv, gudriem.lv utt. WD Link var ērti darbināt arī mobilajā tālrunī vai planšetdatorā, saglabājot 100% lietojamību.


WD Link būtiski atvieglo darbu e-veikala uzcenojumu politikas veidošanā, ļaujot izmēģināt visdažādākās uzcenojumu stratēģijas. Uzcenojumu stratēģiju skaits WD Link lietojumprogrammā netiek ierobežots.
Katrā uzcenojumu stratēgijā var iekļaut neierobežotu skaitu cenu līmeņu ar tiem atbilstošiem uzcenojumiem, pie tam uzcenojumi var būt norādīti gan procentuāli (piemēram – 15%), gan statiski (piemēram – 10 EUR).

piemērs: Uzcenojumu stratēģija, kas tiek izmantota kā vairumtirgotāja noklusētā stratēģija.


Precēm, kuras vienlaicīgi piedāvā vairāki piegādātāji, WD Link veic automātisku cenu salīdzināšanu, nodrošinot viszemākās mazumtirdniecības cenas publicēšanu e-veikalā un preču salīdzināšanas portālos. Piebilde, zemākā iepirkuma cena ne vienmēr nozīmē arī zemāko pārdošanas cenu, jo mazumtirdzniecības cenas galvenokārt ir atkarīgas no izvēlētās uzcenojuma stratēģijas, kura var būt atšķirīga dažādu piegādātāju precēm.


Lai preces nonāktu pareizajās e-veikala kategorijās, WD Link ir paredzēta vairumtirgotāju un e-veikala kategoriju sasaiste, kur katrai vairumtirgotāju preču kategorijai tiek norādīta atbilstošā e-veikala kategorija.
Preču kategorijām tiek piesaistīta arī vēlamā uzcenojumu stratēģija, pēc kuras tiek aprēķinātas mazumtirdzniecības cenas visām precēm šajā kategorijā.


Vairumtirgotāju un e-veikala ražotāju sasaiste ir automātizēta, tomēr nereti gadās, ka vairumtirgotāja ražotāja nosaukums ir atšķirīgs no veikalā definētā, piemēram “Hewlett Packard” bieži vien tiek saīsināti apzīmēts kā – “HP”. Šādos gadījumos ražotājus ir iespējams sasaistīt manuāli. Ja ražotājs e-veikalā vēl nav reģistrēts, tad to var ļoti ērti izdarīt WD Link ražotāju saskarnē. Tas ļoti atvieglo darbu personālam neliekot ievadīt ražotāju sarakstu manuāli e-veikala administrācijas panelī.


WD Link nav mākoņrisinājums un neatrodas uz sveša servera ar tam raksturīgām regulārām papildmaksām un iespējamām tehniskām problēmām. WD Link tiek uzstādīts uz klienta hostinga(servera), izslēdzot jebkādu tehnisku vai finansiālu atkarību no ārējiem faktoriem. WD Link lietotāji, atšķirībā no mākoņrisinājumu lietotājiem, paši nosaka – kad un cik bieži atjaunosies vairumtirgotāju noliktavas dati. Vairumtirgotāju rīkoto izpārdošanu/akciju laikā, noliktavu atjaunināšana var būt nepieciešama reizi 10 minūtēs. Vairumtirgotāju datu atjaunošana notiek paralēlos UNIX sistēmas procesos, līdz ar to 50 vai vairāk piegādātāju datu atjaunošana, notiek vienlaicīgi, aizņemot tikai dažas sekundes.

WD Link ir veidots kā atvērtā pirmkoda risinajums, tāpēc klienti paši, to var mainīt un papildināt pēc saviem ieskatiem. WD Link ļauj pilnībā izmainīt vairumtirgotāju datu importēšanas/atjaunošanas mehānismu ar programmējamiem PHP API spraudņiem(plugins), tādā veidā nodrošinot iespēju veikt visneiedomājamākās transformācijas preču datu importēšanas/atjaunošanas laikā.

WD Link priekšrocības

E-veikalu īpašnieki izvēlas WD Link, jo mūsu risinājums
apvieno bezkompromisa funkcionalitāti un ērtu lietojamību.

x

200+ vairumtirgotāji

Savietojamība ar vairāk kā 200+ vairumtirgotāju noliktavām Latvijā un Eiropā.

x

100% integrācija e-veikalā

Vienkārša un saprotama integrācija jebkurā e-veikalā. Kategorijas, ražotāji, uzcenojumi


x

Datu sinhronizācija

Automātiska veikala datu sinhronizācija ar noliktavām, paredzot iespēju sinhronizēt datus, jebkurā laikā, arī manuālā režīmā

x

Cenu salīdzināšanas portāli

Automātiska cenu padeve uz Salīdzini, Kurpirkt, Gudriem u.c.

x

Preču imports

Preču imports no visdažādākiem avotiem – SCM, CRM, & ERP, WWW, Excel, Pdf, Csv, Txt u.c.

x

Atbalstītās platformas

OpenCart, PrestaShop, Magento, OSCommerce, CS-Cart, ZenCart, TomatoCart, Webasyst u.c.

x

Lietojamība

Ērta lietojamība gan mobilajā tālrunī, gan planšetē, gan piezīmjdatorā

x

Atvērtais pirmkods

WD Link ir atvērtā koda lietojumprogramma, tāpēc to var papildināt/modificēt paši lietotāji

x

Lietotāju atbalsts

Lietotājiem, tiek piedāvāts profesionāls tehniskais atbalsts

Ekrānšāviņi

Biežāk uzdotie jautājumi par WD Link lietojumprogrammu

Kas ir WD Link?
WD Link ir e-veikala preču pārvaldes lietojumprogramma, kas vienkāršo un atvieglo e-veikala personāla darbu ar preču datiem, nodrošinot pilnībā automatizētu sasaisti ar dažādu vairumtirgotāju IT sistēmām.

Ko WD Link piedāvā?
WD Link nodrošina regulāru un automātisku noliktavas atlikumu un preču cenu atjaunošanos kā arī jaunu preču importēšanu ar papildus aprakstiem, atribūtiem un attēliem.
Bez tam WD Link arī veic automātisku cenu salīdzināšanu un zemāko cenu publicēšanu Jūsu e-veikalā, ļaujot piegādātājiem, savā starpā, cīnīties par tiesībām pārdot preces Jūsu veikalā.

Kā notiek WD Link uzstādīšana?
Pēc kontaktformas aizpildīšanas un nosūtīšanas ar Jums sazināsies mūsu IT speciālists, lai noskaidrotu Jūsu veikala dzinēju (satura vadības sistēmas nosaukumu) un Jums nepieciešamos vairumtirgotājus, kā arī Jūsu unikālās pieejas preču piegādātāju IT sistēmām. Pēc nepieciešamās informācijas saņemšanas, 5-10 darba dienu laikā, WD Link tiks uzstādīts uz Jūsu servera(hostinga).

Kādiem e-veikaliem iespējams pieslēgt WD Link?
WD Link atbalsta šādus izplatītus e-veikalu veidus – OpenCart, CS-Cart, BtoB, Magento, PrestaShop, OSCommerce, ZenCart, WebAsyst, CubeCart, ShopScript kā arī daudzus citus komerciālus un individuāli veidotus e-veikalu veidus. Galvenais priekšnosacījums WD Link darbībai ir LAMP platforma: Linux(Unix) + MySQL + PHP

Vai WD Link lietojumprogrammai tiek nodrošināts tehniskais atbalsts?
Klientiem, kas WD Link īrē, tehniskais atbalsts tiek nodrosināts automātiski un tas jau ir iekļauts īres cenā. Savukārt, klientiem, kuri WD Link ir nopirkuši, tehniskais atbalsts tiek piedāvāts kā papildus pakalpojums. Kā rāda 10 gadu WD Link izmantošanas pieredze, daudziem uzņēmumiem jau ir pašiem savs IT personāls, kas lieliski tiek galā ar WD Link tehnisko atbalstu. Īpaši prasīgiem klientiem piedāvājam arī 24×7 tehnisko atbalstu.

Cik un kādus vairumtirgotājus ir iespējams pieeslēgt WD Link?
Patlaban WD Link nodrošina pieslēgšanu vairāk kā 200+ bāzes vairumtirgotājiem. Jauna piegādātāja pieslēgšana parasti notiek 1-2 darba dienu laikā un parasti izmaksā €70. Klientiem, kuri WD Link īrē, par bāzes piegādātāja pieslēgšanu, papildus nekas nav jamaksā. Pastāv arī iespēja pieslēgt unikālus – tikai klientam vien zināmus bāzes piegādātājus, to nosaukumi neparādīsies kopējā pieslēdzamo vairumtirgotāju sarakstā. Uz doto brīdi populārakie 20 vairumtirgotāji Latvijā ir:
ABCDATA, ALSO, ELKO, ACME, ASBIS, TDBALTIC, ELKOR, LENO, PROKS, ELUX, MOBILUX, EVELATUS, LENO, RD, VIKAS, NETGET, OFFICEDAY, LOTOSS, SONY, AKVEDUKTS. Izmantojot “XML un EXCEL konstruktorus” lietotāji paši, bez maksas, var pieslēgt neierobežotu skaitu piegādātāju.

Kas nepieciešams vairumtirotāju pieslēgšanai?
Lai Jūsu e-veikalam pieslēgtu jaunu bāzes piegādātāju, vispirms ir nepieciešams sazināties ar šo vairumtirgotāju un vienoties par sadarbību. Pēc tam kad vairumtirgotājs būs Jums piešķīris piekļuves tiesības savai IT sistēmai vai XML tīkla resursam, mēs papildināsim WD Link ar nepieciešamo moduli. Pēc vairumtirgotāja pieslēgšanas mēs Jums sniegsim papildus konsultāciju par dotā vairumtirgotāja konfigurācijas parametriem, ļaujot izvēlēties optimālākos.
WD Link nodrošina arī elastīgu API, kas ļauj lietotājiem pašiem veikt jaunu bāzes piegādātaju pieslēgšanu, taču lai to izdarītu, ir nepieciešamas vismaz minimālas programmēšanas valodas – PHP zināšanas. Kā alternatīva tiek piedāvāti “XML un EXCEL konstruktori”, kas draudzīgā un lietotājam saprotamā vidē – vienkārša dialoga režīmā, ļauj pievienot jaunus piegādātājus, neiedziļinoties nekādos tehniskos aspektos.

Kas ir XML un EXCEL konstruktori ?
“XML un Excel konstruktori” ir divi WD Link moduļi, kas ļauj lietotājiem pašiem, neko nemaksājot, pieslēgt jaunus vairumtirgotājus no EXCEL tabulām un XML vietnēm. Abi moduļi jau sākotnēji ir iekļauti WD Link bāzes komplektācijā. Jāpiebilst, ka, dažreiz, mēdz gadīties, ka XML struktūra ir pārāk sarežģīta lai “XML konstruktora” automātiskās atpazīšanas algoritms to spētu apstrādāt, šādos gadījumos, klientiem tiek piedāvāts pieslēgt bāzes piegādātājus, €70 – par katru piegādātāju. Mūsu pieredze rāda, ka 80%-90% gadījumos “XML konstruktors” lieliski tiek galā ar uzdevumu.

Vai iespējams pievienot jebkuru vairumtirgotāju?
Nereti gadās situācijas, kad vairumtirgotājs nespēj nodrošināt pilnīgi nekādu preču datu pieejamību. Šādos gadījumos tiek meklēts individuāls risinājums – līdz pat vairumtirgotāja IT infrastruktūras modernizēšanai. Vairumā gadījumu, vairumtirgotāji ir spējīgi piedāvāt preču datus vismaz EXCEL formātā, kas ir pilnībā pietiekami, lai šādu vairumtirgotāju pievienotu WD Link.

Kā notiek preču datu importēšana?
Preču importēšanas laikā WD Link ievāc visus pieejamos datus par vairumtirgotāju precēm – nosaukumus, attēlus, aprakstus (visās iespējamajās valodās), cenas un atlikumus. Papildus tiek ievāktas arī vairumtirgotāju preču kategorijas. Nākošo importēšanu laikā jau tiek salīdzināti agrāk ievāktie dati ar patreizējiem datiem, nosakot cenu un noliktavu atlikumu izmaiņas.

Kas notiek, ja vairāki vairumtirgotāji piedāvā vienu un to pašu preci?
Šādos gadījumos vienādās preces tiek apvienotas automātiski, bet ja tas nav iespējams, tad lietotājam tiek piedāvāts šīs preces apvienot manuāli. E-veikalā tiek publicēta tikai viena prece, tā kurai ir viszemākā mazumtirdzniecības cena un pozitīvs noliktavas pieejamības statuss.

Kā veidojas preces pārdošanas cena?
WD Link sniedz iespēju veidot uzcenojumu plānus(stratēģijas) un piesaistīt tos dažādām preču kategorijām. Uzcenojumu plāns sastāv no viena vai vairākiem cenu līmeņiem ar tiem definētajiem uzcenojumiem. Uzcenojumus var veidot gan procentuāli gan izteikt cietā – naudas izteiksmē. Tāpat katrai precei atsevišķi var noteikt striktu pārdošanas cenu, pilnībā ignorējot piesaistīto uzcenojumu plānu.
Pārdošanas cena veidojas pēc ļoti vienkārša principa:

Pārdošanas cena = (iepirkšanas cena + Jūsu noteiktais uzcenojums) + PVN

Mūsu darbi
 • www.hotelfelicia.com

 • www.boostmonsite.ch

 • lexgold.lv

 • imonfire.lv

 • www.viacon.lv

 • nomasveikals.lv

 • www.brikers.lv

 • Epsorin ir uztura bagātinātājs, ekstrakts, kas izgatavots no savvaļas ziemeļbriežu pantiem. Bioloģiski aktīvākais dabas produkts pasaulē, kurš regulē imunitāti, sniedz enerģiju un ļauj atjaunoties pēc slimībām.

  lv.epsorin.com

 • Ziņu portāls Lielbriānijā dzīvojošiem latviešiem, kurš apvieno tautiešus un piedāvā latviešu kopienai aktuālākās ziņas par notikumiem Lielbritānijā un Latvijā. Portāla nozīmīgums un panākumi atainojas strauji augošajā auditorijā.

  www.anglobalticnews.co.uk

 • maffam.co.uk

 • www.velesanas.com

 • metalroofs.lv

 • www.geografumafija.lv

 • www.estetikspa.lv

 • demo.nomasveikals.lv

 • www.kazarags.lv

 • lyl-biotic.com

 • www.bvef.lv

 • www.spsauto.lv

 • www.skanliepaja.lv

 • Skaistumkopšanas salons ar lielu pieredzi savā jomā. Vairāku kosmētikas zīmolu pārstāvis Latvijā. Salons tiem, kam rūp savs skaistums un veselība.

  www.saulessalons.lv

 • Women In The Art

 • Tulkojumi

 • Uzņēmums, kurš piedāvā iznomāt mēbeles oficiāliem un privātiem pasākumiem. Krēslu, galdu, solu un garderobes statīvu noma ļauj ietaupīt laiku un pasākumu organizēšanas izmaksas. Gudra izvēle, kas atvieglo dzīvi.

  www.nomasmebeles.lv

 • Dakteres Inetas Vasaraudzes privātklīnika. Mūsdienīga ārstniecības iestāde, kas piedāvā kvalitatīvus medicīniskos pakalpojumus. Profesionāls un laipns personāls, mājīga gaisotne un individuāla pieeja katram pacientam.

  www.vasaraudze.lv

 • idkgrupa.lv

 • Kokapstrādes uzņēmums ar pieredzi kopš 1999. gada dažādas koksnes logu rāmju, durvju un kāpņu projektēšanā un izgatavošanā. Modernākās tehnoloģijas apvienojumā ar pieredzi ļauj radīt estētiski skaistus un ekoloģisku produktus ar ilgu mūžu.

  www.logosr.lv

 • Starptautiska grafiskā dizaina studija, kas piedāvā zīmola identitātes un apdrukas dizaina izveidi, kā arī citus ar datorgrafiku saistītus pakalpojumus. Studija, kurā strādā profesionāļi.

  www.moonlit-design.com

 • Lielākais ar astronomiju saistīto preču veikals un noliktava Latvijā. Teleskopi, aprīkojums un kupoli nelielām observatorijām. Veikals tiem, kam patīk izzināt Visumu.

  www.astronomijai.lv

 • Zīmols, kurš nodrošina biznesam nepieciešamo skaitļošanas un programmatūras resursu uzturēšanu mākoņos. Uzņēmums piedāvā IT pakalpojumus, kas nākotnē būtiski ietekmēs un veicinās uzņēmumu panākumus. Cloudy is the New Sunny.

  www.cloudy.services

 • Tālmācība un e-studijas - mūsdienīga izglītība, kas piemērojas jebkuram dzīvesstilam. Iespēja iegūt izglītību tālmācībā, neklātienē, pielāgojot mācības dzīves ritmam. Mūsdienīga izglītība dinamiskam dzīves ritmam!

  www.talmaciba.lv

 • Tālmācības skola, kuru absolvējuši tādas pazīstamas personības kā RIhards Lepers un Ilmārs Poikāns. Iespēja apgūt vidējo komercizglītību, kas ir biznesa izglītības pirmais posms. Drošs atspēriens tālākajai nākotnei.

  www.rigaskomercskola.lv

 • Optisko iekārtu un piederumu interneta veikals, kurš apkalpo klientus Baltijas valstīs un visā Eiropā. Veikals piedāvā pasaulē vadošo ražotāju optiskās iekārtas amatieriem un profesionāliem astronomiem un pētniekiem, kā arī ekspertu konsultācijas. Veikals tiem, kuri vēlas ieraudzīt vairāk.

  www.teleskopiem.lv

 • Dabas Draugs uzņēmuma projekts, kurš piedāvā mikroskopus gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Plašākais un cenu ziņā pieejamākais mikroskopu veikals tiem, kuri grib ieraudzīt vairāk.

  www.mikroskopi.lv

 • www.sevisapzinasanaskola.lv

 • www.rakaris.lv

 • Ilze Sildare ir rotaslietu zīmola Sildare dizainere un dibinātāja. Ekskluzīvas rotaslietas, kas radītas no kristāliem, pusdārgakmeņiem, dabas materiāliem un audumiem. Viņas radītie darbi ir personiski un unikāli.

  www.sildare.com

 • Veterināro zāļu lieltirgotājs, kā arī dzīvnieku barības un papildbarības izplatītājs. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt vetārstiem kvalitatīvus veterināros medikamentus un citas dzīvniekiem paredzētas preces.

  www.vetline.lv

 • Biedrība Rasa ir Rīgas aktīvo senioru alianse, kuras mērķis ir veicināt Rīgas senioru socializācijas un integrācijas procesus, apvienojot aktīvos seniorus, nevalstiskās organizācijas un citus aktīvus cilvēkus. Biedrībai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss.

  www.biedribarasa.lv

 • Interneta veikals, kura specializācija ir meža, sporta, īpašumu uzraudzības ierīces un termo kameras. Viss nepieciešamais dzīves svarīgo notikumu iemūžināšanai un īpašumu uzraudzībai. Veikals tiem, kas ir kustībā.

  www.dabasdraugs.lv

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)