Vairumtirgotāju XML integrācija interneta veikalā - Webdev.lv - Interneta veikalu izstrāde
Vairumtirgotāju integrācija

Automātiska un ērta datu sinhronizācija ar jebkuru sistēmu

Pieteikties

Vairumtirgotāju XML integrācija interneta veikalā

Par WD Link

WD Link ir e-veikala preču pārvaldes lietojumprogramma, kas vienkāršo un atvieglo e-veikala personāla darbu ar preču datiem, nodrošinot pilnībā automatizētu sasaisti ar dažādu vairumtirgotāju IT sistēmām un noliktavām. WD Link sniedz papildus funkcionalitāti, atvieglojot darbu personālam un samazinot e-veikala uzturēšanas izmaksas.

Pamatfunkcijas:

  • Preču datu sinhronizācijas iespējas ar vairāk kā 200+ Latvijas, Baltijas un Eiropas vairumtirdzniecības uzņēmumiem;
  • Automātisku preču datu publicēšanu populārākajos cenu salīdzināšanas portālos, kā Salidzini.lv, Kurpirkt.lv, Gudriem.lv, Inshop.lv un citiem;
  • Cenu un noliktavu atlikumu sinhronizēšana ar vairumtirgotāju IT sistēmām;
  • Preču datu (nosaukumu, attēlu, aprakstu, atribūtu un citu datu) importēšana e-veikalā;

Jūsu veikalā vienmēr būs pareizas cenas un korekti noliktavu atlikumi (izvairoties no situācijām, kad pircējiem tiek piedāvātas noliktavā neesošas preces vai arī preces ar neaktuālu cenu).


Uzcenojumu stratēģija, kas tiek izmantota kā vairumtirgotāja noklusētā stratēģija.

Uzcenojumu stratēģijas

WD Link būtiski atvieglo darbu e-veikala uzcenojumu politikas veidošanā, ļaujot izmēģināt visdažādākās uzcenojumu stratēģijas. Uzcenojumu stratēģiju skaits WD Link lietojumprogrammā netiek ierobežots.

Katrā uzcenojumu stratēgijā var iekļaut neierobežotu skaitu cenu līmeņu ar tiem atbilstošiem uzcenojumiem.

Uzcenojumi var būt norādīti gan procentuāli (piemēram – 15%), gan statiski (piemēram – 10 EUR).


Automātiska piegādātāju cenu salīdzināšana

Precēm, kuras vienlaicīgi piedāvā vairāki piegādātāji, WD Link veic automātisku cenu salīdzināšanu, nodrošinot viszemākās mazumtirdniecības cenas publicēšanu e-veikalā un preču salīdzināšanas portālos.

Piebilde, zemākā iepirkuma cena ne vienmēr nozīmē arī zemāko pārdošanas cenu, jo mazumtirdzniecības cenas galvenokārt ir atkarīgas no izvēlētās uzcenojuma stratēģijas, kura var būt atšķirīga dažādu piegādātāju precēm.


Kategoriju sasaiste

Lai preces nonāktu pareizajās e-veikala kategorijās, WD Link ir paredzēta vairumtirgotāju un e-veikala kategoriju sasaiste, kur katrai vairumtirgotāju preču kategorijai tiek norādīta atbilstošā e-veikala kategorija.

Preču kategorijām tiek piesaistīta arī vēlamā uzcenojumu stratēģija, pēc kuras tiek aprēķinātas mazumtirdzniecības cenas visām precēm šajā kategorijā.


Vairumtirgotāju un e-veikala automatizēta sasaiste

Vairumtirgotāju un e-veikala ražotāju sasaiste ir automātizēta, tomēr nereti gadās, ka vairumtirgotāja ražotāja nosaukums ir atšķirīgs no veikalā definētā, piemēram “Hewlett Packard” bieži vien tiek saīsināti apzīmēts kā – “HP”. Šādos gadījumos ražotājus ir iespējams sasaistīt manuāli. Ja ražotājs e-veikalā vēl nav reģistrēts, tad to var izdarīt WD Link ražotāju saskarnē. Tas atvieglo darbu personālam, neliekot ievadīt ražotāju sarakstu manuāli.


Unikalitāte

WD Link nav mākoņrisinājums un neatrodas uz sveša servera ar tam raksturīgām regulārām papildmaksām un iespējamām tehniskām problēmām. WD Link tiek uzstādīts uz klienta hostinga vai servera, izslēdzot jebkādu tehnisku vai finansiālu atkarību no ārējiem faktoriem. WD Link lietotāji, atšķirībā no mākoņrisinājumu lietotājiem, paši nosaka – kad un cik bieži atjaunosies vairumtirgotāju noliktavas dati. Piemēram, vairumtirgotāju rīkoto izpārdošanu/akciju laikā, noliktavu atjaunināšana var būt nepieciešama reizi 10 minūtēs. Vairumtirgotāju datu atjaunošana notiek paralēlos UNIX sistēmas procesos, līdz ar to 50 vai vairāk piegādātāju datu atjaunošana, notiek vienlaicīgi un aizņem tikai dažas sekundes.


Veiciet izmaiņas pēc saviem ieskatiem

WD Link ir veidots kā atvērtā pirmkoda risinājums, tāpēc klienti paši, to var mainīt un papildināt pēc saviem ieskatiem. WD Link ļauj pilnībā izmainīt vairumtirgotāju datu importēšanas/atjaunošanas mehānismu ar programmējamiem PHP API spraudņiem(plugins), tādā veidā nodrošinot iespēju veikt visneiedomājamākās transformācijas preču datu importēšanas/atjaunošanas laikā.

Galvenās priekšrocības

Interneta veikalu īpašnieki izvēlas WD Link, jo mūsu risinājums ir stabils tirgū vairāk kā 10 gadus

200+ vairumtirgotāji
Savietojamība ar vairāk kā 200+ vairumtirgotāju noliktavām Latvijā un Eiropā.
Datu sinhronizācija
Automātiska veikala datu sinhronizācija ar noliktavām ar iespēju sinhronizēt datus, jebkurā laikā
Pieredze
Pieredze un statistikas dati 10 gadu garumā veiksmīgam datu importam un optimizācijai
Preču imports
Preču imports no dažādiem avotiem – XML, CSV, API, SCM, CRM, & ERP, Excel, Pdf, Txt u.c.
Atvērtais pirmkods
WD Link ir atvērtā koda lietojumprogramma, tāpēc to var papildināt/modificēt paši lietotāji
Tehniskais atbalsts
Bezmaksas tehniskais atbalsts un konsultācijas katru darba dienu

Savienojums ar salidzināšanas portāliem

 

Ieskats WD Linka sistēmā

Integrācija pieejama populārākajām e-veikalu sistēmām

WD Link mēnešmaksas

Izvēlies piemērotāko no komplektiem vai sazinies ar mums, lai saņemtu individuālu piedāvājumu

MAZAIS

WD Link

no 20 / par piegādātāju

Konstruktors
Pirmie 3 piegādātāji
Pieteikties

STANDARTA

WD Link

no 10 / par piegādātāju

Konstruktors
4. līdz 20. piegādātājs
Pieteikties

PROFESIONĀLAIS

WD Link

no 3 / par piegādātāju

Konstruktors
Vairāk kā 20 piegādātāji
Pieteikties

Bāze

WD Link

no 20 / WD Link modulis

Konstruktors
Līdz 5000 precēm
Pieteikties

Bāze

WD Link

no 00 / NomasVeikals klientiem

Konstruktors
Līdz 5000 precēm
Pieteikties

Papildpakalpojumi

Pakalpojums Cena
Mašīntulks 2 valodās (klienta API*)  10.00 EUR par visiem piegādātājiem
Mašīntulks 1 valodā (mūsu API*)  10.00 EUR par piegādātāju
Energoklašu apzīmējumi 1.00 EUR līdz 15.00 EUR/m**

* API atslēga vai pieejas dati
** Cena tiek noteikta pēc preču apjoma

Populārākie vairumtirgotāji

Biežāk uzdotie jautājumi par WD Link lietojumprogrammu

WD Link pakalpojuma mēnešmaksa atkarīga no nepieciešamo piegādātāju skaita. Ja nepieciešami 3 piegādātāji, mēnešmaksa būs 3 x 20 Eur (WD Link Mazais plāns). Ja nepieciešami 6 piegādātāji, vērā jau tiks ņemti 2 pakalpojuma komplekti - par pirmajiem 3 piegādātājiem 3 x 20 Eur (WD Link Mazais plāns), bet par 4-6 piegādātāju 3 x 10 Eur (WD Link Standarta plāns).
WD Link nodrošina regulāru un automātisku noliktavas atlikumu un preču cenu atjaunošanos kā arī jaunu preču importēšanu ar papildus aprakstiem, atribūtiem un attēliem. Kā arī WD Link veic automātisku cenu salīdzināšanu un zemāko cenu publicēšanu Jūsu e-veikalā, ļaujot piegādātājiem, savā starpā, cīnīties par tiesībām pārdot preces Jūsu veikalā.
Pēc kontaktformas aizpildīšanas un nosūtīšanas ar Jums sazināsies mūsu IT speciālists, lai noskaidrotu Jūsu veikala dzinēju (satura vadības sistēmas nosaukumu) un Jums nepieciešamos vairumtirgotājus, kā arī Jūsu unikālās pieejas preču piegādātāju IT sistēmām. Pēc nepieciešamās informācijas saņemšanas, 5-10 darba dienu laikā, WD Link tiks uzstādīts uz Jūsu servera(hostinga).
WD Link atbalsta šādus izplatītus e-veikalu veidus – OpenCart, CS-Cart, BtoB, Magento, PrestaShop, OSCommerce, ZenCart, WebAsyst, CubeCart, ShopScript kā arī daudzus citus komerciālus un individuāli veidotus e-veikalu veidus. Galvenais priekšnosacījums WD Link darbībai ir LAMP platforma: Linux(Unix) + MySQL + PHP
Klientiem, kas WD Link īrē, tehniskais atbalsts tiek nodrosināts automātiski un tas jau ir iekļauts īres cenā. Savukārt, klientiem, kuri WD Link ir nopirkuši, tehniskais atbalsts tiek piedāvāts kā papildus pakalpojums. Kā rāda 10 gadu WD Link izmantošanas pieredze, daudziem uzņēmumiem jau ir pašiem savs IT personāls, kas lieliski tiek galā ar WD Link tehnisko atbalstu. Īpaši prasīgiem klientiem piedāvājam arī 24×7 tehnisko atbalstu.
Patlaban WD Link nodrošina pieslēgšanu vairāk kā 200+ bāzes vairumtirgotājiem. Jauna piegādātāja pieslēgšana parasti notiek 1-2 darba dienu laikā un parasti izmaksā €70. Klientiem, kuri WD Link īrē, par bāzes piegādātāja pieslēgšanu, papildus nekas nav jamaksā. Pastāv arī iespēja pieslēgt unikālus – tikai klientam vien zināmus bāzes piegādātājus, to nosaukumi neparādīsies kopējā pieslēdzamo vairumtirgotāju sarakstā. Uz doto brīdi populārakie 20 vairumtirgotāji Latvijā ir: ABCDATA, ALSO, ELKO, ACME, ASBIS, TDBALTIC, ELKOR, LENO, PROKS, ELUX, MOBILUX, EVELATUS, LENO, RD, VIKAS, NETGET, OFFICEDAY, LOTOSS, SONY, AKVEDUKTS. Izmantojot “XML un EXCEL konstruktorus” lietotāji paši, bez maksas, var pieslēgt neierobežotu skaitu piegādātāju.
Lai Jūsu e-veikalam pieslēgtu jaunu bāzes piegādātāju, vispirms ir nepieciešams sazināties ar šo vairumtirgotāju un vienoties par sadarbību. Pēc tam kad vairumtirgotājs būs Jums piešķīris piekļuves tiesības savai IT sistēmai vai XML tīkla resursam, mēs papildināsim WD Link ar nepieciešamo moduli. Pēc vairumtirgotāja pieslēgšanas mēs Jums sniegsim papildus konsultāciju par dotā vairumtirgotāja konfigurācijas parametriem, ļaujot izvēlēties optimālākos. WD Link nodrošina arī elastīgu API, kas ļauj lietotājiem pašiem veikt jaunu bāzes piegādātāju pieslēgšanu, taču lai to izdarītu, ir nepieciešamas vismaz minimālas programmēšanas valodas – PHP zināšanas. Kā alternatīva tiek piedāvāti “XML un EXCEL konstruktori”, kas draudzīgā un lietotājam saprotamā vidē – vienkārša dialoga režīmā, ļauj pievienot jaunus piegādātājus, neiedziļinoties nekādos tehniskos aspektos.
“XML un Excel konstruktori” ir divi WD Link moduļi, kas ļauj lietotājiem pašiem, neko nemaksājot, pieslēgt jaunus vairumtirgotājus no EXCEL tabulām un XML vietnēm. Abi moduļi jau sākotnēji ir iekļauti WD Link bāzes komplektācijā. Jāpiebilst, ka, dažreiz, mēdz gadīties, ka XML struktūra ir pārāk sarežģīta lai “XML konstruktora” automātiskās atpazīšanas algoritms to spētu apstrādāt, šādos gadījumos, klientiem tiek piedāvāts pieslēgt bāzes piegādātājus, €70 – par katru piegādātāju. Mūsu pieredze rāda, ka 80%-90% gadījumos “XML konstruktors” lieliski tiek galā ar uzdevumu.
Nereti gadās situācijas, kad vairumtirgotājs nespēj nodrošināt pilnīgi nekādu preču datu pieejamību. Šādos gadījumos tiek meklēts individuāls risinājums – līdz pat vairumtirgotāja IT infrastruktūras modernizēšanai. Vairumā gadījumu, vairumtirgotāji ir spējīgi piedāvāt preču datus vismaz EXCEL formātā, kas ir pilnībā pietiekami, lai šādu vairumtirgotāju pievienotu WD Link.
Preču importēšanas laikā WD Link ievāc visus pieejamos datus par vairumtirgotāju precēm – nosaukumus, attēlus, aprakstus (visās iespējamajās valodās), cenas un atlikumus. Papildus tiek ievāktas arī vairumtirgotāju preču kategorijas. Nākošo importēšanu laikā jau tiek salīdzināti agrāk ievāktie dati ar patreizējiem datiem, nosakot cenu un noliktavu atlikumu izmaiņas.
WD Link sniedz iespēju veidot uzcenojumu plānus(stratēģijas) un piesaistīt tos dažādām preču kategorijām. Uzcenojumu plāns sastāv no viena vai vairākiem cenu līmeņiem ar tiem definētajiem uzcenojumiem. Uzcenojumus var veidot gan procentuāli gan izteikt cietā – naudas izteiksmē. Tāpat katrai precei atsevišķi var noteikt striktu pārdošanas cenu, pilnībā ignorējot piesaistīto uzcenojumu plānu. Pārdošanas cena veidojas pēc ļoti vienkārša principa: Pārdošanas cena = (iepirkšanas cena + Jūsu noteiktais uzcenojums) + PVN.
Šādos gadījumos vienādās preces tiek apvienotas automātiski, bet ja tas nav iespējams, tad lietotājam tiek piedāvāts šīs preces apvienot manuāli. E-veikalā tiek publicēta tikai viena prece, tā kurai ir viszemākā mazumtirdzniecības cena un pozitīvs noliktavas pieejamības statuss.

Individuāla interneta veikala izstrāde

Stabils risinājums Tavam biznesam – individuāla interneta veikala izstrāde ar jau pārbaudītu un tirgū plaši izmantotu sistēmu.
Kvalitātes garantijas,  klientu servisa nodrošinājums katru darba dienu un  bezmaksas konsultācija!

Šķiet, ka interneta veikala izveide ir pārlieku dārga?

Nomas variants ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kas nevēlās vai nespēj uzreiz ieguldīt savā interneta veikala izstrādē lielus līdzekļus vai tiem, kuri strādā ar specifisku, šauru klientu loku!

Cena sākot no 40 EUR  mēnesī!

Vai Jums ir jautājumi?

Vai nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums