Mājas lapu izstrāde - Webdev.lv

Atsauksmes

Olga Savičko
Hotel Arkadia
Super komanda! Strādā ātri un ļoti kvalitatīvi, atrod visiem uzdevumiem labākos risinājumus. Ar prieku turpināsim sadarboties
Egija Veisa
Smart Property Group
Mūsu sadarbība ar Webdev bija ļoti veiksmīga. SIA Smart Property Group novērtē Elvja plašās tehniskās zināšanas un dažādos ieteikumus mūsu mājaslapas uzlabošanā. Labprāt sadarbosimies arī turpmāk un iesakam arī citiem.
Laura Ereca
Efumo
Elvis ir ļoti organizēts, atbildīgs un profesionālis attiecībā uz noteiktajiem izstrādes termiņiem. Vienmēr operatīvas atbildes – padara sadarbību ērtu
Lauris Lauskis
Anglo Baltic News
Higly recmend Elvis as sharp and proffesional shark in IT industry. Proffesionalism, knowledge and hard work describes this young businessman.
Oskars Smudzis
Ģeo Eko Risinājumi
Paldies Webdev komandai par palīdzību un veiksmīgu projekta realizēšanu! SIA “Ģeo Eko Risinājumi” izsaka īpašu paldies Elvim par veiksmīgo sadarbību un komunikāciju
Sandra Marta Grudule
MumsPatīk.lv
Tehnoloģiju ģēnijs ar visām ģēnijiem raksturīgajām iezīmēm…. “”Caur ērkšķiem uz zvaigznēm” Bet beigās sanāk labi – MumsPatīk
Katrina Aleksa
Predella House
Great pleasure working with Elvis on several of our websites. Very fast and reliable work and would certainly recommend for e-commerce platform optimisation.
Edvards Kokars
Kokars Smoke House
Ļoti saprotoša un atsaucīga komanda! Veiksmīgi ir atrisinājuši to ko citi programmētāji nav spējuši.
Artis Brabus
Moonlit Design
Excellent team who working very fast and with high passion. See you in next project
Ivars Bandonis
Paldies kompānijai par lieliski izpildītu darbu. Webdev uzņēmās projektu, kuru iepriekšējie izstrādātāji bija noveduši strupceļā, un profesionāli tika galā ar darbiem.
Andris Rutulis
Great staf,work fast and amazing support to manag your homepage!
Anna Teivāne
Great help to make your ideas for web pages come true!
Inese Onckule
Niora.id.lv
Patīk!! Kāpēc? Tāpēc ka: * radoša pieeja; * vispusīgi risinājumi; * kvalitatīvs darbs; * pietiekoša ātra reaģēšana; To visu vienā vārdā var pateikt – PIEREDZE. Iesaku visiem, jo komanda ar pieredzi ir tiešām vērtība!!!!
Ilona Mediņa
Mlshop
Pirms izvēlējāmies Nomas veikalu, katru reizi par izmaiņām mājas lapā maksājām milzīgas naudas summas. Pateicoties Nomas veikalam esam par to aizmirsuši.
Raimonds Zviedris
Stop4moment
Paldies par sadarbību! Jo ilgāk sadarbojamies, jo vairāk pārliecinamies par Jūsu kompetenci un godīgumu, ko mēs ļoti augstu vērtējam mūsu sadarbības partneros! Paldies!
Ģeografu Mafija
Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studentu pašpārvalde
Paldies par sadarbību un par izveidoto mājaslapu Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātei! Izmantojam piedāvāto produktu "NomasLapa" un mums kā bezpeļņas organizācijai tas bija liels atbalsts un vēlamies turpināt sadarbību.
Jānis Elsons
Ieskaties.lv
Ļoti konstruktīvi darbinieki un ir palīdzējuši daudzu gadu garumā!
Aija Zāģere
PrinterSUPP
Atsaucīgi puiši ;)
Studentu pašpārvalde
Latvijas Universitātes Biznesa vadības un ekonomikas fakultātes Studentu pašpārvalde
BVEF Studentu pašpārvalde izsaka milzīgu pateicību un augstu novērtē uzņēmuma ''WebDev'' ieguldījumu mūsu sabiedrisko attiecību attīstībā, nodrošinot Nomas lapu un serveri, specializētu tieši mums. Mēs, kā bezpeļņas organizācija, esam priecīgi par draudzīgo ikgada maksu, un ceram, ka šī sadarbība turpināsies arī nākotnē!

Klienti

Vai Jums ir jautājumi?

Vai nepieciešama
specifiska darba izpilde?

Sazinies ar mums