Sagatavošanās darbi, darbam ar NomasVeikals sistēmu - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde Sagatavošanās darbi, darbam ar NomasVeikals sistēmu - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde

Sagatavošanās darbi, darbam ar NomasVeikals sistēmu

Aktuāla informācija

Šajā lapā atradīsiet visu nepieciešamo informāciju, lai maksimāli ātri palaistu savu interneta veikalu.

Sākumā kopīgi iesim cauri primāro uzdevumi izpildei. Tālāk Jums būs iespēja individuāli veikt izmaiņas un labojumus pēc Jūsu ieskatiem.

Neskaidrību gadījumā, mūsu tehniskā atbalsta komanda Jums palīdzēs atrisināt sarežģījumus, pēc Jūsu pieprasījuma.

Pēc interneta veikala palaišanas  lūdzam jums aizpildīt klientu aptauju, lai mūsu komanda spētu maksimāli uzlabot un vienkāršot sistēmu un uzlabot pakalpojuma kvaltiāti.

Maksājumi un uzstādīšana

Veikala uzstādīšana notiek pēc avansa rēķina apmaksas vienas līdz divu dienu laikā.

Kad veikals būs sagatavots lietošanai un e-pastā saņemsiet pieeju administrācijas panelim un tā lietošanas pamācību.

Ikmēneša rēķini tiek izsūtīti katra mēneša sākumā, un to apmaksa ir jāveic līdz mēneša beigām. Par papilldu darbiem, kas ir ārpus saskaņotā plāna, ir iespējams pasūtīt individuālus darbus, saskaņojot tos ar tehnisko atbalstu.

Pirmie soļi Jūsu veikala uzstādīšanai

Domēns (nosaukums.lv)

 1. Jauns veikals
  Mēs aktivizējam interneta veikalu uzreiz uz īstā domēna. 
  Jums attiecīgi Jūsu domēnam jānomaina NS ieraksti uz:

  graham.ns.cloudflare.com

  ulla.ns.cloudflare.com

 2. Jau pastāvošs interneta veikals
  Mēs aktivizējam interneta veikalu uz pagaidu domēna – nosaukums.nomasveikals.lv, un kad veikalu esat pabeiguši, palaižam to tiešsaistes režīmā un norādīto domēnu (jāsaskaņo ar tehnisko atbalstu).

Telegram

Savstarpējai saziņai un kosultāciju sniegšanai izmantojam Telegram komunikācijas platformu.

Telegram sistēmā, rakstām uz +371 244400030, savu projekta nosaukumu un tehniskais atbalsts izveidos čatu tehniskā atbalsta sniegšanai.

Veikala dizains

Jums ir iespēja veikt individuālas izmaiņas NomasVeikals dizainā, mainīt un pievienot saturu, bloku un moduļu saturu un izvietojumu: veikala dizaina krāsas, banerus, sadaļu izkārtojumu, lapas augšējās daļas (header) dizainu u.c.

Vizuālas izmaiņas var veikt tikai administrācijas paneļa iespēju robežās, izmaiņas, ko panelis nepieļauj, jāizrunā ar tehnisko atbalstu, vai tās ir iespējams mēnešmaksas ietvaros vai par papildus maksu.

Mums nepieciešams, lai Jūs iesūtītu sava uzņēmuma vai topošā veikala vizuālās identitātes vadlīnijas vai logotipu vektora formātā: SVG, AI, PDF, CDR.

Pirmie soļi / Checklist (auto) / Checklist (manual)

Pirmie soļi būs atrodami administrācijas panelī sadaļā zem Nomasveikals.lv >> Pirmie soļi.

Checklist manual sadaļā iespējams redzēt primārās informācijas ievietošanas statusu. Brīdī, kad informācija tiek ievietota, Jums ir jāatzīmē, ka to esat izdarījuši, attiecīgi, tad saņemsiet arī punktus par veikto uzdevumu.

Uzdevumi laika gaitā tiek papildināti, līdz ar to iesakām tiem sekot līdzi.

Šajā sadaļā nepieciešams sasniegt vismaz 80% pozitīvu rezultātu, lai veikals būtu maksimāli veiksmīgs. 

Grāmatvedība

Izvēloties grāmatvedības sistēmu lūdzam sagatavot informāciju par uzturētāja kompāniju (piemēram: Navision; Ankravs; Norgate; 1C u.tml.) un personu ar kuru mums sazināties sistēmas ieviešanai. Ja šādas sistēmas Jums vēl nav, droši jautājiet info@webdev.lv par tādas uzstādīšanu.

WDLink vairumtirgotāju integrācijas sistēma

Norādot piegādātāju skaitu lūdzam nosūtīt mums arī nepieciešamās piegādātāju pieejas, lietotājvārdu un paroli, XML/CSV vai cita veida linkus un citu nepieciešamo informāciju to pieslēgšanai.

Šis attiecas tikai uz piegādātājiem, kurus manuāli nav iespējams pievienot, un ir nepieciešama mūsu palīdzība.

Manuāli pievienojamos piegādatājus variet pievienot pašu spēkiem, izmantojot mūsu sagatavoto instrukciju.

Apmaksas veidi

Pastāv vairākas apmaksas platformas no kurām Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko. Atkarībā no mērķauditorijas, iespējams pieslēgt gan karšu maksājumu sistēmas, gan BankLink. Iespējams izvēlēties ārzemju vai vietējās bankas un apmaksas platformas.

Izvēloties apmaksas veidus lūdzam laicīgi iepazīties ar maksājumu platformas nosacījumiem un sagatavot visu nepieciešamo informāciju, lai varam pieslēgt maksājumu veidus.

Parasti tā ir satura informācija par veikalu, noteikumi, privātuma politika, rekvizīti u.c., aktuāla informācija, kas jānorāda mājas lapā, lai banka apstiprinātu sistēmu Jūsu mājas lapā. 

Pēc bankas apstiprinājuma Jūs iegūsiet pieejas, kas nepieciešamas moduļa aktivizācijai un moduļa darbības pārbaudei.

Pēc šo pieeju iegūšanas aktivizējam moduli un veicam pārbaudes testu.

Piegādes veidi

Pastāv vairākas piegādes platformas no kurām Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko. Izvēloties piegādes veidus lūdzam laicīgi iepazīties ar platformu nosacījumiem un sagatavot visu nepieciešamo informāciju, lai varam pieslēgt nepieciešamos moduļus.

     

E-pastu sistēma

Gmail.com – Gmail biznesa e-pasta pakalpojums mēnesī izmaksā sākot no 5 USD par vienu pastkastīti. Katra papildus pastkastīte maksās 5 USD. Gmail arī nodrošinās Jūsu e-pastu ar domēna vārdu, piemēram – nosaukums@nosaukums.lv.

Ja Jūs jau izmantojat kādu citu e-pasta pakalpojumu sniedzēju, tad nav nepieciešamības veidot jaunu e-pasta sistēmu un varat palikt pie esošā pakalpojuma sniedzēja.

Pamācība

Pamācībās atradīsiet visas nepieciešamās instrukcijas NomasVeikals sistēmas turpmākai lietošanai. 

Lai Webdev.lvv komanda ātrāk spētu veikt kļūdu labojumus aicinām kļūdas reģistrēt pieteikuma formā.

Kļūdas vai nepilnības, kas tiek fiksētas mūsu sistēmā, tiek novērstas bez papildus maksas.

Tehniskais atbalsts

Mazais Nomas Veikals – Tehniskais atbalsts līdz 0.5h iekļauts – Telegram, Epasts.

Standarta Nomas Veikals – Tehniskais atbalsts līdz 1h iekļauts – Telegram, Epasts, Telefoniski.

Profesionālais Nomas Veikals – VIP Tehniskais atbalsts līdz 3h iekļauts – Telegram, Epasts, Telefoniski, Klātienē.

Tehniskajā atbalstā neietilpst labojumi un satura darbi. Ja vēlaties, lai satura darbus un vizuālus labojumus veic tehniskais atbalsts, tad tas ir par papildus maksu pēc stundu likmes.

Ja rodas neskaidrības pamācības izmantošanas laikā, Jums ir iespēja sazināties ar Webdev.lv tehniskā atbalsta pārstāvi, kurš palīdzēs rast risinājumu.

Konsultācijas par NomasVeikala / WD Link sistēmas lietošanu ir bez maksas.

Pieteiktos papilddarbus veicam pēc savstarpējas vienošanās.