Sagatavošanās darbi, darbam ar NomasVeikals sistēmu - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde Sagatavošanās darbi, darbam ar NomasVeikals sistēmu - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde

Sagatavošanās darbi, darbam ar NomasVeikals sistēmu

Mūsu komanda palīdzēs Jums, lai veikala palaišana noritētu korekti, līdz ar to aicinām Jums jautāt neskaidro, lai varam Jums palīdzēt un pastāstīt visu neskaidro.

1. Par domēnu – nosaukums.lv

Ja veikalu nevēlaties uzreiz laist publiskā vidē, veikalu varam uzstādīt arī uz pagaidu domēna, piemēram – veikals.nomasveikals.lv.

Tiklīdz apstiprināsiet, ka veikalu vēlaties palaist publiski, nomainīsim pagaidu domēna vārdu uz Jums aktuālo. Uz šo brīdi NameServers vērtībām domēnam jābūt:
graham.ns.cloudflare.com
ulla.ns.cloudflare.com

2. Vairumtirgotāju integrācija.

Norādot piegādātāju skaitu vēlams arī atsūtīt nepieciešamās piegādātāju pieejas, xml linkus un nepieciešamo informāciju to pieslēgšanai. Šis attiecas tikai uz piegādātājiem, kurus nepieciešams pieslēgt ar mūsu tehniķa palīdzību un kurus manuāli nav iespējams pievienot. Manuāli pievienojamajiem piegādātājiem šāda informācija mums nav nepieciešama un to pieslēgšanu Jūs nodrošināt paši ar mūsu WD Link pamācības palīdzību.

3. Interneta veikala apmaksas veidi.

Izvēloties apmaksas veidus kā Paysera, Swedbank vai citu bankas sistēmu vēlams laicīgi iepazīties ar bankas nosacījumiem un sagatavot visu nepieciešamo informāciju, lai varam ātrāk pieslēgt šo maksājuma veidus. Parasti tā ir satura informācija par veikalu, noteikumi, privātuma politika, rekvizīti u.c., aktuāla informācija, kas jānorāda mājas lapā, lai banka apstiprinātu sistēmu Jūsu mājas lapā. Attiecīgi tikai pēc bankas apstiprinājumu iegūsiet pieejas, kas nepieciešamas moduļa aktivizācijai un moduļa darbības pārbaudei. Un tikai pēc šo pieeju iegūšanas varam aktivizēt moduli un veikt darbības testu.

4. Interneta veikala piegādes veidi.

DPD moduļa piegādes veidu pieslēgšanai ir nepieciešamas pieejas (Lietotājvārds un parole), kas Jums ir jājautā DPD uzņēmumam, lai varētu aktivizēt moduli un pieslēgtu to veikalam. To iesakām darīt savlaicīgi, lai notiktu raitāka moduļa aktivizācija.

5. Grāmatvedības/noliktavas uzskaite.

Izvēloties grāmatvedības sistēmu vēlams laicīgi sagatavot informāciju par attiecīgo kompāniju un atbalsta personu ar kuru varam sazināties sistēmas ieviešanai.

6. E-pasta uzturētājs.

1) Inbox.eu – Inbox.eu nodrošina bezmaksas e-pasta pakalpojumus līdz trīs (3) e-pastiem. Ja nepieciešams vairāk par trīs (3) e-pastiem, tad ir iespēja iegādāties papildus e-pastu par 1 EUR. E-pasts nodrošinās Jūsu e-pastu ar domēna vārdu, piemēram – nosaukums@nosaukums.lv.

2) Gmail.com – Gmail biznesa e-pasta pakalpojums mēnesī izmaksā sākot no 5 USD par vienu pastkastīti. Katra papildus pasta kastīte arī maksās 5 USD. Gmail arī nodrošinās Jūsu e-pastu ar domēna vārdu, piemēram – nosaukums@nosaukums.lv.

Protams, ja Jūs jau izmantojat kādu citu e-pasta pakalpojuma sniedzēju, tad nav nepieciešams veidot jaunu e-pasta sitēmu un varat palikt pie esošā pakalpojuma sniedzēja.