Mājas lapu izstrādes process - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde Mājas lapu izstrādes process - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde

Mājas lapu izstrādes process

Mājas lapu izstrāde ir nepieciešama, lai informētu esošos un piesaistītu jaunus klientus. Tas ir rīks, ar kura palīdzību uzņēmums popularizē savu darbību, kas arī ir noteicošais peļņas palielināšanā.
Mājas lapu izstrādes process ir sarežģīts, kas prasa plašas zināšanas, tāpēc tas jāuztic lietpratējiem. Mājas lapa ir veiksmīga uzņēmuma stūrakmens, tāpēc tās izstrādei jāpievērš īpaša uzmanība.

Izpēte un mērķu noteikšana

Lai mājas lapa spētu funkcionēt ātri un efektīvi, ir jāveic tās priekšizpēte un jānosaka:

  1. Izstrādes mērķis, potenciālā mērķauditorija;
  2. Vēlmes un vajadzības;
  3. Mājas lapas struktūra, sadaļu veidi, to skaits un valodas;
  4. Vizuālās identitātes izvēle un raksturojums.

Mājas lapu izstrāde

Kad esam uzklausījuši Jūsu vēlmes, izstrādājam mājas lapas skices un nosakām projekta aptuvenās izmaksas. Mums ir ļoti būtiski izprast Jūsu vēlmes, lai spētu rast piemērotākos risinājumus tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Vizuālās identitātes izstrāde

Lai uzņēmums izceltos starp citiem uzņēmumiem, pastiprinātu sava zīmola un darbības identitāti, ļoti būtiska ir vizuālās identitātes izstrāde. Vizuālā identitāte ļauj klientam sasaistīt izmantotos pakalpojumus ar tieši Jūsu uzņēmumu.
Izstrādāsim vizuālās identitātes skices, lai gan Jums, gan mums būtu skaidrs mājas lapas izstrādes virziens. Veicam izmaiņas skicēs, kamēr tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

Adaptīvā dizaina izstrāde

Tiklīdz ir redzama skaidra vīzija par vizuālo identitāti, uzsākam mājas lapas adaptīvā dizaina izstrādi, kas nozīmē, ka mājas lapas dizains spēs adaptēties dažādās ierīcēs vienlīdz labi. Citiem vārdiem sakot, mājas lapa izskatīsies vienlīdz labi gan tālruņos, gan planšetēs, gan datoros. Tas ļauj sasniegt vairāk klientu.

Pievienošana administrācijas panelim

Lai mājas lapa būtu “dzīva”, tai ir nepieciešams pievienot un atjaunināt saturu. Lai to izdarītu, mājas lapa jāpievieno administrācijas panelim. Administrācijas panelis ļauj ērti administrēt mājas lapas saturu. Apmācīsim atbildīgo personālu pievienot un rediģēt saturu. 

Testēšana un labojumi

Tiklīdz mājas lapa ir pievienota administrācijas panelim, tā tiek pārbaudīta jeb notestēta, lai pārliecinātos, ka mājas lapas darbībā un saturā nav kļūdu.

Mājas lapas publicēšana un reklāma

Kad visi mājas lapas izstrādes procesi ir izieti, sadarbība pāriet pasīvajā fāzē, proti, tiek veikta mājas lapas uzturēšana, lai tās saturs vienmēr būtu aktuāls uzņēmuma piedāvājumam.