Vienkāršs internetveikals – vai ir to vērts?

Vārds “internetveikals” daudziem var saistīties ar lielām izstrādes izmaksām, sarežģītu un ilgu izstrādes procesu. Citiem vārdiem sakot, kaut ko ļoti nepieejamu. Taču tā nebūt nav! Vienkāršs internetveikals ir pieejams arī nelieliem uzņēmumiem ar mazu budžetu vai mājražotājiem. Salīdzinot ar standarta, profesionāliem un nestandarta risinājumu internetveikaliem, funkciju pieejamais klāsts arī īpaši neatpaliek, zaudējot tikai dažās pozīcijās. Aplūkosim dažas galvenās priekšrocības, ko sniedz vienkāršs internetveikals.

Vienkāršs internetveikals uzņēmumiemIespēja administrēt veikala saturu

Vienkāršs internetveikals sniedz tā administrētājam pilna spektra iespējas mainīt un papildināt saturu – pievienot, dzēst un rediģēt preces, sadaļas, attēlus un tekstus. Tas ļauj būt neatkarīgam no internetveikala izstrādātāja. Pat lietotājs, kas ir uz “jūs” ar modernajām tehnoloģijām, spēs ātri pēc nelielas konsultācijas apgūt satura administrēšanu. 

Vairākas valodas

Lai sasniegtu lielāku auditoriju, vienkārša internetveikalu var pārtulkot vairākās valodās, kas ļaus uzrunāt klientus viņu dzimtajā valodā. Šāds solis atvieglo pircējiem pirkumu veikšanas rutīnu un rada uzticamību pašam internetveikalam.

Automātiska rēķina nosūtīšana ar uzņēmuma logo

Pēc pirkuma veikšanas, klients automātiski saņems rēķinu ar uzņēmuma logo. Līdz ar to tas samazinās laiku, kādā klients saņems savu preci, kā arī paša internetveikala administrēšanas laiku un izmaksas. Uzņēmuma logo rēķinā radīs profesionālu iespaidu par pašu uzņēmumu.

Līdz 25 epastiem ar uzņēmuma domēnu

Iegādājoties vienkāršu internetveikalu, automātiski saņemsiet līdz 25 bezmaksas e-pastiem ar jūsu domēnu. Automātiski tas nozīmē, ka tiek samazinātas izmaksas par darbinieku nodrošināšanu ar e-pasta adresēm. 

Vienkāršs internetveikalsLV domēns

Veikala izstrādes stadijā jums būs iespēja izvēlēties kādu no pieejamajiem LV domēna nosaukumiem, proti, kāda adrese būs jāievada, lai nonāktu internetveikalā. Taču, ja jums jau ir domēna nosaukums, arī to varēs izmantot jūsu jaunajam internetveikalam.

Vienkāršs internetveikals ar neierobežotu sadaļu un apakšsadaļu skaitu

Izvēloties vienkāršu internetveikalu, preču sadaļu un apakšsadaļu skaits ir neierobežots! Tas nozīmē, ka, paplašinoties piedāvātājam preču klāstam, internetveikalā jebkurā brīdī varēs veikt attiecīgās izmaiņas – pievienot jaunas sadaļas attiecīgajai preču grupai. 

Internetveikala uzlabošana

Jebkurā laikā varēsiet uzlabot internetveikalu, lai padarītu to potenciālajiem klientiem un meklētajprogrammu algoritmiem pievilcīgāku. Piemēram, savienojamība ar vairumtirgotāju noliktavām, lai katra prece nebūtu jāpievieno manuāli, SSL sertifikāts, kas uzlabo lietotāju datu drošību un uzlabo SEO reitingu. Kā arī jebkurā laikā varēsiet realizēt citus nestandarta risinājumus. 

Veikala izstrādes cena

WebDev piedāvātā vienkāršā internetveikala izstrādes cena ir no 510 EUR, kas ir sasniedzama uzņēmumiem pat ar nelielu budžetu. Ja ir vēlme šīs izmaksas samazināt, var izvēlēties kādu no nomas internetveikalu veidiem – mazais nomas veikals, standarta nomas veikals, profesionālais nomas veikals, kuru nomas cena ir, sākot no 28 EUR mēnesī. 

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)