Nomas internetveikalus izvēlas arī lieli uzņēmumi

Sākotnēji var šķist, ka nomas internetveikalus izvēlas tikai mājražotāji, nelieli uzņēmumi un tie, kas sākotnēji nevēlas ieguldīt lielus līdzekļus internetveikala izstrādē. Taču nomas internetveikali ir pievilcīgs piedāvājums arī lieliem uzņēmumiem! Galvenie iemesli šādai izvēlei ir samazinātas izmaksas, garantēta kvalitāte, savienojamība ar vairumtirgotaju noliktavām un iespēja jebkurā brīdī internetveikalu uzlabot un izpirkt. Un mūsdienās jebkurš veids, kas ļauj ietaupīt gan naudu, gan darba resursus, ir pievilcīgs gan nelieliem, gan lieliem uzņēmumiem. Aplūkosim katru no šīm priekšrocībām atsevišķi. 

Samazinātas apkalpošanas izmaksas

Katram kustamam un nekustamam īpašumam ir saistītas izmaksas ar to uzturēšanu un apkopi. Šīs izmaksas noteiktos gadījumos var samazināt, izvēloties, piemēram, nomāt auto, nevis iegādāties jaunu. Jūs varat izmantot visas auto sniegtās priekšrocības, taču tā apkopi un uzturēšanas izmaksas sedz uzņēmums, kurš piedāvā šādu pakalpojumu. Diezgan lielā mērā tas attiecināms uz nomas internetveikaliem, proti, ņemot vērā, ka vienas un tās pašas sistēmas izmanto vairāki uzņēmumi vienlaicīgi, ir iespēja ievērojami samazināt apkalpošanas izmaksas. Pats labākais, ka nomas internetveikalu funkciju kvalitāti tas neietekmē. Tieši pretēji – uzlabo, jo ļauj krietni ātrāk reaģēt uz kļūdām sistēmu darbībā, atjauninājumu ieviešanu un citiem uzlabojumiem. Tātad par salīdzinoši mazākiem līdzekļiem ir iespēja iegūt tieši tos pašus pakalpojumus. Arī lieli uzņēmumi izvēlas ietaupīt naudu ar nomas veikaliem. 

Garantēta internetveikalu kvalitāte

WebDev sniedz 2 gadu garantiju nomas internetveikaliem. Brīdī, kad esat izlēmuši pārtraukt nomāt internetveikalu un izpirkt to, 2 gadu garumā saņemsiet pilnu servisu bez maksas. Tajā iekļauti veikala sistēmas atjauninājumi un iespējamo kļūdu novēršana. Pēc šiem diviem garantijas gadiem saņemsiet 70% atlaidi no iepriekšējās nomas maksas. Tieši šī garantija padara nomas internetveikalus tik pievilcīgus ne tikai uzņēmumiem ar mazu budžetu, bet arī lieliem uzņēmumiem.

Nomas internetveikalus var savienot ar vairumtirgotāju noliktavām

Lai atvieglotu preču integrēšanu internetveikala sistēmā, WebDev komanda piedāvā vairumtirgotāju XML integrāciju internetveikalā. Tas nozīmē, ka visu preču specifikācijas var pievienot automātiski, samazinot ieguldīto laiku. Automātiski tas atvieglo personāla noslodzi un ilgtermiņā ļauj samazināt izmaksas. XML lietojumprogramma ne tikai ļauj ērti pievienot preces no vairumtirgotāju noliktavām, bet arī ļauj izvērst vairākas uzcenojuma stratēģijas. Internetveikala īpašniekam jāizvēlas uzcenojuma apjoms, kas automātiski tiks piemērots visām vai noteiktai preču grupai. Tas ļauj ātri reaģēt uz pirkšanas paradumu izmaiņām, sezonas un ērti pārbaudīt dažādu uzcenojumu efektivitāti. Šī lietojumprogramma ļauj arī pārbaudīt cenas no vairākiem vairumtirgotājiem, automātiski piedāvājot lētāko variantu. 
WebDev XML automātiski publicēs preču datus preču salīdzināšanas portālos kā salidzini.lv, kurpirkt.lv, gudriem.lv un citās. Šo mājaslapu popularitāte arvien aug, palielinoties internetā iegādāto preču īpatsvaram. Lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu, pircēji izmanto tieši šīs adreses. 

Iespēja jebkurā brīdī uzlabot un mainīt internetveikalu izskatu, funkcijas, sadaļas

Nomas internetveikali neierobežo e-veikala uzlabošanu un izmaiņas tā darbības laikā. Jau sākotnēji, klientam noslēdzot nomas līgumu, nomas veikals tiek pielāgots klienta uzņēmuma izskatam, vēlmēm un vajadzībām. Jebkura jau gatavu internetveikalu var pielāgot, kas nozīmē, ka nomas veikals atbildīs jūsu uzņēmumam identitātei un vēlamajai veikala funkcionalitātei. Tā darbības laikā WebDev komanda jebkurā brīdī izpildīs jūsu vēlmes attiecībā uz grafiskā dizaina, izvietojuma, sadaļu daudzuma,  funkcionalitātes un citām izmaiņām. Tas ļauj neuztraukties, ja uzņēmuma darbības laikā mainās tā piedāvāto preču klāsts un identitāte. 

 

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)