Standarta internetveikals – cik tas izmaksās?

Standarta internetveikals ir par soli pārāks par vienkāršu internetveikalu. Tā galvenās priekšrocības ir SSL sertifikāts, kas uzlabo lietotāju datu drošību, savienojamību ar vairumtirgotāju noliktavām un SEO reitingu. Kopumā var teikt, ka standarta internetveikals ļauj ievērojami samazināt administratīvās izmaksas, tā iezīmes ir meklētājprogrammu algoritmiem draudzīgas, kā arī nodrošina visas standarta funkcijas. Šajā rakstā aplūkosim, kādas ir galvenās atšķirības starp vienkāršu internetveikalu un standarta internetveikalu.

Tās pašas iespējas, kas vienkāršam internetveikalam

Izstrādājot standarta internetveikalu, tiek nodrošinātas tieši tās pašas funkcijas un iespējas, salīdzinot ar vienkāršu internetveikalu:

  • iespēja administrēt mājaslapas saturu;
  • administrācijas paneļa pamācības PDF formātā un konsultācijas;
  • LV domēns;
  • 25 sadaļu noformēšana;
  • neierobežots sadaļu skaits;
  • adaptīvais dizains (pielāgojas ekrāna izmēram);
  • automātiski sagatavots rēķins ar uzņēmuma logo;
  • salidzini.lv, kurpirkt.lv, gudriem.lv tehniskais nodrošinājums;
  • 2 gadu garantija;
  • kā arī citas pamata funkcijas.

Standarta internetveikals uzņēmumiemStandarta internetveikals ar SSL sertifikātu

Kas ir SSL sertifikāts? Šobrīd to izmanto lielākā daļa nopietnu uzņēmumu savām mājaslapām, kas uzlabo lietotāju datu drošību, proti, tos ir grūtāk iegūt trešajām personām gadījumos, ja notiek mēģinājumi no hakeriem un ļaunprātīgām programmām uzlauzt internetveikala sistēmu. Tas nozīmē, ka lietotāju personīgā informācija, kas ievadīta, veicot pirkumus, ir drošībā. Šis sertifikāts ne tikai uzlabo uzņēmuma tēlu, uzticamību no klientiem, bet arī veicina SEO reitingu. Citiem vārdiem sakot, jūsu internetveikalu Google meklētājprogramma ievietos augstāk par līdzīga satura vietnēm, kuras neizmanto šādu sertifikātu. Tas nozīmē, ka internetveikals saņems vairāk skatījumu, jo labi zinām, ka lielākā uzmanība tiek pievērsta tieši pirmajās pozīcijās esošajām vietnēm.
Nokļūstot vietnē, kura izmanto SSL sertifikātu, pie adreses būs slēdzenes simbols ar uzrakstu “droši”. Tāds tiek izmantots arī WebDev mājaslapā.

Vairumtirgotāju XML integrācija internetveikalā

Vairumtirgotāju XML integrācija nozīmē, ka internetveikalā varēs automātiski pievienot preces no vairumtirgotāju noliktavām, kā arī automātiski katrai no preču kategorijām noteikt vēlamo uzcenojumu. Šī lietojumprogramma ļauj samazināt administratīvās izmaksas par preču pievienošanu, jo darbiniekiem to nevajadzēs veikt manuāli. Kā arī ļoti ātri var mainīt uzcenojuma politiku un pārbaudīt dažāda uzcenojuma efektivitāti. 

Standarta internetveikals uzņēmumiemStandarta nomas veikals

WebDev piedāvā ne tikai izstrādāt standarta internetveikalus (sākot no 880 EUR), bet arī nomāt tos. Piedāvājumā esošais standarta nomas veikals izmaksā tikai 55 EUR mēnesī, kas ļauj samazināt izmaksas, iegūt to pašu kvalitāti un uzsākt pārdošanu internetā ar krietni mazāku budžetu. 

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)