Uzņēmuma mājaslapa – lieki tēriņi vai nepieciešamība?

Mūsdienās internets ir galvenais informācijas un biznesa kontaktu avots. Attīstoties tehnoloģijām, informācijas apmaiņas ātrumiem un konkurencei starp pakalpojumiem un precēm, uzņēmuma mājaslapa ir milzīgs ieguldījums turpmākajā attīstībā. Kaut vai tā ir tikai standarta lapa – tā ievērojami palielina uzņēmuma iespēju attīstīties, uzrunāt jaunus un informēt esošos klientus par piedāvātajiem pakalpojumiem.
Ja jāatbild tieši uz virsrakstā uzdoto jautājumu, jā, uzņēmums spēj attīstīties bez mājaslapas, taču jāņem vērā, ka tiek būtiski ierobežotas interneta sniegtās priekšrocības.

Grafiskais dizains

Uzņēmuma mājaslapa ir tā sejaUzņēmuma tēla veidošana būtiski uzlabo tā atpazīstamību. Mājaslapas izveide sniedz neierobežotas iespējas grafiskā dizaina izveidē. Pārdomāts grafiskais dizains ļaus radīt labu pirmo iespaidu un strādās labāk par jebkuru reklāmu. Radot labu pirmo iespaidu ar profesionāli izveidotu mājaslapu, klients būs ieinteresēts uzkavēties uzņēmuma mājaslapā.

 

 

 

 

Apmeklējumi no Google meklētāja
Pareizi izvēlēti atslēgvārdi ļaus potenciālajiem klientiem nonākt tieši jūsu uzņēmuma mājaslapā, izmantojot Google meklētāju. Ja uzņēmumam nav mājaslapas vai tai nav veikta SEO (Search Engine Optimization), ik dienas potenciālie klienti nonāks konkurentu mājaslapās. Nav nepieciešama biznesa mājaslapa, lai ierindotos pirmajās pozīcijās Google meklētājā. Pietiek ar standarta mājaslapu un profesionālu SEO optimizāciju.

Pārskatāms preču/pakalpojumu katalogs
Uzņēmuma mājaslapa veicina pārdošanas apjomusKas notiek, kad potenciālais klients nonāk uzņēmuma mājaslapā? Profesionāla mājaslapu izstrāde ļauj izveidot pārskatāmu uzņēmuma piedāvāto preču un pakalpojumu katalogu. Apmeklētāji var ātri pārskatīt uzņēmuma piedāvājumu un veikt pasūtījumu. Uzņēmums bez mājaslapas rada papildu apgrūtinājumu klientiem, kuriem jāveic zvani un jāsūta e-pasta ziņas informācijas iegūšanai, kas ievērojami samazina uzņēmuma iespējas attīstīties.

 

 

 

 

Un tagad aplūkosim situāciju, ja uzņēmumam nav mājaslapas. Kādas ir alternatīvas un kā tas ietekmē uzņēmuma attīstību?

Sociālie tīkli
Sociālo tīklu lapas var izveidot bez maksas, tās piedāvā standarta iespējas rediģēt profila informāciju. Taču tās liedz uzņēmumam radīt savu imidžu, jāalgo sociālo tīklu administratori, regulāri jāveido jauni ieraksti un jāreklamē tie, lai starp simtiem ziņu potenciālais klients spētu ieraudzīt tieši jūsējo. Sociālo tīklu profili ir labs papildinājums, taču pilnvērtīgai attīstībai ar to ir par maz.

Sludinājumu portāli
Uzņēmuma mājaslapa sniedz neskaitāmas iespējasLēts veids kā reklamēt uzņēmuma piedāvājumu, taču sludinājumu portālu formāts liedz sniegt pilnvērtīgu ieskatu uzņēmuma piedāvājumā. Klientiem jāveic zvani un jāsūta e-pasta ziņas, lai iegūtu informāciju, kas prasa daudz laika. Un laiks ir nauda. Uzņēmuma sludinājums viegli saplūst ar pārējiem sludinājumiem. Vienīgais, ar ko var izcelties, ir sludinājuma attēls. Tā ir vairāk veiksme, nevis likumsakarība, ka klients uzspiedīs tieši uz jūsu sludinājumu.

Aplūkojot mājaslapu sniegtās priekšrocības, ir skaidrs, ka tās ievērojami uzlabo uzņēmuma iespējas attīstīties. Pat bezmaksas mājaslapa ir labāks risinājums par augstāk minētajām alternatīvām. Piesaistot profesionālus mājaslapu izstrādātājus, uzņēmumam ir iespēja vairākkārtīgi uzlabot apgrozījumu, piesaistīt jaunus klientus un sasniegt jaunus augstumus. Beigu beigās varam secināt, ka uzņēmuma mājaslapa ir nepieciešamība, lai spētu pilnvērtīgi attīstīties. 

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)