Bezmaksas attēlu mājaslapas

Mūsdienās, lai noturētu cilvēku uzmanību, ir ļoti svarīgs tieši pirmais iespaids. Tās ir dažas sekundes, kuru laikā cilvēks izlemj, lasīt šo rakstu vai atrast citu; palikt šajā mājaslapā vai apmeklēt citu; uzspiest uz šo sludinājumu vai nē. Un tas ir ļoti būtisks aspekts, ja vēlaties gūt panākumus. To var paveikt ar profesionāli uzņemtiem attēliem, kas pastiprinās jūsu mājaslapas, sociālā tīkla profila vai bloga grafisko dizainu. Bet ko darīt, ja nav paredzēts budžets profesionālu attēlu uzņemšanai? Var uzņemt ar tālruni, bet no tā cietīs kvalitāte. Var fotografēt ar fotoaparātu, bet tas prasīs daudz laika, meklējot īsto leņķi, gaismu un veidojot vēlamo kompozīciju. Nemaz nerunājot par fotogrāfiju pēcapstrādi. Šeit talkā nāk bezmaksas attēlu mājaslapas, kurās var lejupielādēt profesionāli uzņemtus attēlus bez maksas.  Piedāvājam 5 mājaslapas, kurās atradīsiet profesionāli uzņemtus attēlus, piemēram, mājaslapas izstrādei.

Pixabay 
Lieliska mājaslapa ar neskaitāmi daudz attēliem, kurus var lejupielādēt bez maksas. Attēlus varēsiet izmantot ne tikai privātām vajadzībām, bet arī komerciāliem nolūkiem, piemēram, interneta veikala kategorijām. 

Kur atrast bezmaksas attēlu mājaslapas

 

 

 

 

 

 

 

Pexels
Tieši tāpat kā Pixabay, Pexels piedāvā plašu klāstu ar augstas kvalitātes fotogrāfijām. Taču Pexels ar kaut ko atšķiras – jums ir iespēja izvēlēties ne tikai standarta bilžu izmērus, bet arī pašiem ievadīt attēla dimensijas, kādās vēlaties lejupielādēt attēlu. Attēlus var izmantot gan personīgām, gan komerciālām vajadzībām.

Kur atrast bezmaksas attēlu mājaslapas

 

 

 

 

 

 

 

StockSnap
Stocksnap piedāvā plašu klāstu ar bezmaksas attēliem, kurus var izmantot pēc brīvas izvēles. Diemžēl pie katra attēla nav iespēja redzēt datus, proti, ar kādu fotoaparātu attēls uzņemts, kāda lēca un apstrādes programma izmantota, taču tas ir sīkums, jo cilvēkus, kuri meklē bezmaksas attēlus, lielākoties tas neinteresē.

Kur atrast bezmaksas attēlu mājaslapas

 

 

 

 

 

 

 

Unsplash
Kārtējā mājaslapa ar lieliskiem augstas kvalitātes attēliem. Mājaslapas grafiskais dizains atšķiras no augstāk minētajām, kas sākotnēji var šķist neērti. Unsplash piedāvā iespēju veidot pašam savas bilžu kolekcijas. Meklējot perfekto attēlu jūsu mājaslapai, var kolekcijai pievienot vairākus attēlus un savā starpā tos salīdzināt.

Kur atrast bezmaksas attēlu mājaslapas

 

 

 

 

 

 

 

Freepik
Šī mājaslapa būtiski atšķiras no iepriekšējām, jo piedāvā ne tikai bezmaksas attēlus, bet arī dažāda veida logo, ikonas un vektorus (attēlus, kas veidoti nevis no pikseļiem, bet punktiem, līnijām, formām un liekumiem – neatkarīgi no palielinājuma, attēls ir augstā kvalitātē). Tie varbūt gluži nederēs, lai izstrādātu uzņēmuma logo, bet noteikti sniedz papildu iespējas. Lai izmantotu materiālus no Freepik, ir jāizmanto speciāla atsauce.

Kur atrast bezmaksas attēlu mājaslapas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Background vector created by Harryarts – Freepik.com (Atsauce uz autoru)

 

Pikiwizard 
Mājas lapa ar vairak kā 100 000 bezmaksas attēliem. Attēli katru dienu tiek pievienoti jauni un mājas lapas mērķis ir sasniegt vairāk kā 1 000 000 bezmaksas attēlu. 

 

Internetā atrodamas vēl ļoti daudzas līdzīgas bezmaksas attēlu mājaslapas,  taču šajās piecās atrodams tik plašs attēlu klāsts, ka būtu grūti neatrast sev vēlamo. Bezmaksas attēlu mājaslapas nāks talkā sociālo tīklu administrēšanā, kad katru dienu jāievieto vairāki raksti. Lai katru no tiem izceltu, šajās mājaslapās atrodamie attēli lieti noderēs!

Jūsu zināšanai!

  • Meklējot bezmaksas attēlus Google meklētājā, izmantojot frāzi, piemēram, “free pictures”, pārliecināties, ka piedāvātie attēli tiešām ir bez maksas un tiem nav nepieciešams norādīt atsauci uz fotogrāfu;
  • Neskatoties uz to, ka augstāk minētās mājaslapas piedāvā bezmaksas attēlus, daļā no gadījumiem ir nepieciešams atsaukties uz fotogrāfu vai iekļaut kādu citu informāciju, kā arī ne vienmēr ir atļauts attēlus izmantot komerciāliem nolūkiem.

 

Maksas bilžu mājaslapas

Piedāvājam dažas alternatīvas attēlu mājaslapas, kurās iespējams iegādāties augstas kvalitātes attēlus.

Photodune
Šeit varat iegādāties profesionālu fotogrāfu uzņemtus attēlus, sākot no 2$. Taču tas nav viss! Jūs iegādājaties ne tikai pašu attēlu, bet arī tā izmantošanas licenci. Pieejami divi licenču veidi.

Shutterstock
Lieliska mājaslapa, kur iegādāties ne tikai attēlus, bet arī ilustrācijas, vektorus, muzikālas kompozīcijas, kā arī video materiālus.

Adobe Stock
Augstvērtīgu un māksliniecisku attēlu kolekcija, kas paredzēti komerciālai lietošanai. Jūs pārsteigs uzņemto kadru kvalitāte, notvertā mirkļa vienreizība un ietvertā gaisotne. Ja esat liels uzņēmums, kurš vēlas izveidot biznesa mājaslapu, nestandarta interneta veikalu vai iespaidīgu reklāmas kampaņu, šī ir vieta, kur iegādāties attēlus. Vienīgais šīs mājaslapas mīnuss ir attēlu cena, kas rakstāma ar trīsciparu skaitli.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)