Standarta mājaslapas plusi un mīnusi

Nav noslēpums, ka mājaslapa ir gandrīz vai neaizstājama uzņēmuma sastāvdaļa. Ja vēlaties, lai tā būtu ne tikai butaforija, bet arī pildītu svarīgas funkcijas, piesaistītu jaunus klientus, ātri darbotos un būtu viegli pieejama klientiem, tai jāatbilst noteiktiem standartiem. Piemēram, tai jāizskatās labi, neatkarīgi no lietojamās ierīces, kur tā tiek aplūkota, jābūt optimizētai, lai to atrastu Google meklētājā. Šajā rakstā aplūkosim standarta mājaslapas plusus un mīnusus. 

Standarta mājaslapas plusi

Standarta mājaslapas plusiIespēja administrēt saturu
WebDev piedāvātā standarta mājaslapas izstrāde iekļauj PDF pamācības, individuālas apmācības, lai jūs varētu administrēt mājaslapas saturu – mainīt informāciju, pievienot attēlus un video, veidot rakstus. Ar nelielu ieguldījumu varēsiet samazināt izmaksas par mājaslapas satura administrēšanu.

LV domēns un 25 bezmaksas e-pasti
Standarta mājaslapas piedāvājumā ietilpst LV domēns un 25 bezmaksas e-pasti šim domēnam. Tas nozīmē, ka varēsiet izveidot savu mājaslapas nosaukumu, ja vien tāds jau neeksistē. 

Daudzas sadaļas, Google karte un apmeklējumu statistika
Iespēja pievienot dažādas jums nepieciešamās standarta mājaslapas sadaļas, piemēram, attēlu galeriju, kontaktu sadaļu, Google karti, kurā norādīta jūsu uzņēmuma atrašanās vieta. Ļoti būtiska ir jaunumu sadaļa, kas ļaus ne tikai regulāri informēt klientus par aktuālajiem jaunumiem, bet arī veidot SEO rakstus, kas uzlabos jūsu mājaslapas pozīcijas Google meklētājā. Pieejama ir arī apmeklējumu statistika, kas ļaus izprast klientu uzvedību – kādas sadaļas tiem interesē, kā tie atrod jūsu mājaslapu, kādas ierīces tie izmanto, lai aplūkotu lapu.

Responsīvais jeb adaptīvais dizains
Šī ļoti būtiskā standarta mājaslapas nianse ļaus klientiem no jebkura ierīces, datora, planšetdatora vai mobilā tālruņa, aplūkot jūsu mājaslapu. Visas sadaļas, attēli un informācija automātiski pielāgosies ekrāna izmēram, tātad mājaslapa nezaudēs savu funkcionalitāti. 

Standarta mājaslapas mīnusi

Standarta mājaslapas priekšrocības Nav preču katalogs un veikals
Standarta mājaslapas piedāvājumā neietilpst preču katalogs un veikals. Ja vēlaties nodarboties ar pārdošanu internetā, aicinām aplūkot citus WebDev piedāvājumus – internetveikalus, biznesa mājaslapu un individuālu mājaslapu

SSL sertifikāts
SSL sertifikāts (HTTPS, ko redzat, piemēram, apmeklējot internetbanku) ļauj uzlabot klientu datu drošību, proti, tos ir grūtāk iegūt 3. personām. SSL sertifikāts uzlabo arī mājaslapas ātrdarbību. Svarīgs faktors, ka Google meklētājs augstāk vērtē mājaslapas ar SSL sertifikātu. Ieviešot to, parasti ir novērojama atslēgvārdu pozīciju uzlabošanās meklētājprogrammās. 

Standarta mājaslapas kopsavilkums

Standarta mājaslapas sniegtās priekšrocībasAplūkojot galvenos plusus un mīnusus, var secināt, ka standarta mājaslapa pilda vairāk informatīva rakstura funkciju. Tā nav interaktīva, taču, veicot pareizu SEO optimizāciju, tā var kļūt par spēcīgu rīku, lai uzņēmums radītu atgriezenisko saiti ar klientiem, proti, jūsu standarta mājaslapa noteiktiem atslēgvārdiem parādās vienā no pirmajām pozīcijām Google meklētājā, kas palielina iespēju, ka potenciālais klients piezvanīs vai nosūtīs e-pastu, lai uzzinātu par sniegtajiem pakalpojumiem. Kā arī jāņem vērā, ka standarta mājaslapas mīnusus var jebkurā brīdī novērst, papildinot mājaslapu ar preču katalogu un ieviešot SSL sertifikātu. Standarta mājaslapas ir ideāls variants, ja vēlaties funkcionālu mājaslapu ar labu dizainu, kuru var jebkurā brīdī pilnveidot un padarīt interaktīvāku. 

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)