Vai uzņēmumam nepieciešami sociālie tīkli?

Ja vēlaties palielināt sava uzņēmuma atpazīstamību, uzlabot tā tēlu un piesaistīt jaunu klientūru, sociālie tīkli ir lielisks papildinājums uzņēmuma mājaslapai. Kāpēc? Jo jauni klienti jāmeklē tur, kur tie pavada savu brīvo laiku – tie ir sociālie tīkli, tādi kā Facebook, Draugiem, Twitter, Youtube, Instagram, kā arī citi. Cik bieži jūs esat uzzinājuši par kādu uzņēmumu sociālajos tīklos? Pateicoties iespējai cilvēkiem dalīties ar ziņām un uzņēmumiem reklamēt savus profilus, ir iespēja sasniegt mērķauditoriju, kuru interesē tieši jūsu pakalpojumi. Aplūkosim dažas priekšrocības, ko sniedz sociālie tīkli.


Jauna klientūra
Ne visi cilvēki informāciju par uzņēmumu pakalpojumiem meklē, izmantojot Google meklētāju. Bet, ja šī informācija tiek piedāvāta “deguna galā”, jums ir iespēja iegūt potenciālu jaunu klientu. Piemēram, jums ir interneta veikals. Cilvēks, ieraugot jūsu sociālo tīklu profilu, ir divu klikšķu attālumā no nokļūšanas jūsu mājaslapā. Pievienojot profilam kvalitatīvus attēlus, ierakstus un video, ir iespēja radīt ļoti spēcīgu pirmo iespaidu.

Konkursi
Visiem ir labi zināmi konkursi, kurus uzņēmumi rīko savos sociālajos tīklos. Dažbrīd var šķist, ka to ir par daudz. Kāpēc tos rīko? Ļoti vienkārši – tie strādā! Cilvēks redz iespēju iegūt kaut ko par velti, veltot tikai minūti sava laika. Kāds ir jūsu ieguvums? Cilvēks ar šo informāciju dalās ar saviem draugiem, kā arī šis cilvēks turpmāk redzēs jaunumus no jūsu profila. Rīkojot šādus konkursus regulāri, sociālo tīklu profils var kļūt par ļoti veiksmīgu mārketinga rīku. Lai izvēlētos konkursa uzvarētāju, neveltot tam daudz laika, var izmantot Woobox, kas šo darbu izdarīs automātiski.


Apmaksāta reklāma
Lai jūsu sociālo tīklu profilus varētu atrast, neiztikt bez reklāmas, kas ļaus sasniegt mērķauditoriju, kas ir potenciāli ieinteresēta jūsu pakalpojumus. Šo informāciju var noskaidrot, aplūkojot Google Analytics datus. Tajos būs redzams, kāda auditorija apmeklē jūsu mājaslapu, kas ir ļoti vērtīga informācija.


Daži ieteikumi, administrējot sociālo tīklu profilus

  • Regulāri ievietot jaunus ierakstus –
    Tas regulāri atgādinās jūsu profila sekotājiem par jūsu pakalpojumiem
  • Pievienot ierakstiem kvalitatīvus attēlus un video –
    Attēli un video materiāli palielinās jūsu satura vērtību un būs krietni pamanāmāki
  • Algot sociālo tīklu administratoru –
    Profesionāls sociālo tīklu administrators regulāri ievietos jaunu saturu, izmantos visus iespējamos rīkus, lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu.
Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)