Google Analytics priekšrocības

Google Analytics ir lielisks rīks, kas ļauj sekot līdzi apmeklējumiem uz jūsu vietni, mājaslapu, blogu vai mobilo lietotni. Šis rīks piedāvā iespēju aplūkot ne tikai skatījumu daudzumu, bet arī analizēt tos, lai optimizētu jūsu vietnes saturu. Šajā rakstā uzskaitīsim 5 Google Analytics priekšrocības.

google analytics priekšrocības - kādas tās ir?Cik daudz cilvēku apmeklē manu vietni?
Viens no populārākajiem jautājumiem ir, cik daudz apmeklējumus saņem jūsu vietne. Google Analytics ļauj aplūkot šo informāciju gan par noteiktu laika posmu, gan reāllaikā. Tas ļauj gūt iespaidu, cik populāra ir jūsu vietne.

Atslēgvārdi
Lai veiktu pilnvērtīgu SEO optimizāciju, ir nepieciešams noskaidrot, kādus atslēgvārdus apmeklētāji ievada meklētājprogrammās (Google, Bing, Yahoo utt.) , lai nokļūtu uz jūsu vietni. Šī informācija ļauj saprast, kuri atslēgvārdi ir spēcīgi un kuru pozīcijas ir jāuzlabo.
Jāsaka gan, ka pēc nesenajām Google Analytics izmaiņām piekļuve šai informācijai ir apgrūtināta, jo ir nepieciešams papildu reģistrēt Google Webmasters Tools kontu un veikt citas darbības, lai iegūtu šo informāciju.

google analytics priekšrocības - kādas tās ir?Kur dzīvo jūsu vietnes apmeklētāji?
Šī informācija ir ļoti svarīga, ja jums ir, piemēram, interneta veikals. Ir ļoti būtiski saprast, kas ir jūsu klienti – vai tie ir tikai Latvijas iedzīvotāji vai arī ārzemnieki. Šī informācija ļaus labāk pieņemt lēmumu, vai paplašināt biznesu un izveidot, piemēram, profesionālu interneta veikalu un ieviest angļu valodu.

No kurām mājaslapām vietne saņem visvairāk skatījumu?
Šī informācija ļaus saprast, no kādām mājaslapām saņemat visvairāk skatījumu. Attiecīgi – vai ieguldītie līdzekļi un darbs, piemēram, sociālo tīklu administrēšanā atmaksājas, vai ievietotās reklāmas citās mājaslapās piesaista klientus, kas veic pirkumus. Analizējot šo informāciju, var optimizēt uzņēmuma līdzekļus, atsakoties no kādas no mārketinga stratēģijām un ieguldot vairāk citā.

google analytics priekšrocības - kādas tās ir?Kuras jūsu vietnes sadaļas ir populārākās?
Ir ļoti būtiski izprast apmeklētāju uzvedību jūsu mājaslapā – kuras sadaļas tie apmeklē visbiežāk, cik ilgi apmeklētāji uzturas kāda no sadaļām. Varbūt kāda no sadaļām netiek apmeklēta vispār? Izprotot apmeklētāju uzvedību, var veiksmīgi optimizēt jūsu biznesa mājaslapu, lai veicinātu apgrozījumu.

Google Analytics priekšrocības neaprobežojas ar šeit minētajām. Mārketinga, SEO un mājaslapu izstrādes lietpratēji var lietot daudzos Google Analytics parametrus, lai uzlabotu vietnes darbību, palielinātu apmeklētāju daudzumu, ieguldītu līdzekļus stratēģijās, kas nes vislielāko peļņu. Tas ir jo īpaši svarīgi, ja nodarbojaties ar pārdošanu internetā.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)