Neliela budžeta internetveikals – tas ir iespējams!

Internetveikals var saistīties ar lielām izmaksām, ilgu izstrādes laiku un plānošanas galvassāpēm. Bet tā nebūt nav! Izmantojot nomas internetveikalus, ir iespēja ievērojami samazināt izmaksas un uzsākt pārdošanu internetā. Neliela budžeta internetveikals – tas tik tiešām ir iespējams! Pat mājražotāji ar nelielu apgrozījumu var to atļauties. Nomas veikalu funkcionalitātes, dizaina un apkalpošanas kvalitāte necieš. Pat lieli uzņēmumi izvēlas nomas internetveikalus to sniegto priekšrocību dēļ. Aplūkosim dažus iemeslus, kādēļ neliela budžeta internetveikals ir tik izdevīgs un parocīgs.

Neliela budžeta internetveikals Latvijas majražotājiem

Neliela budžeta internetveikals Latvijas mājražotājiemWebDev Latvijas mājražotājiem piedāvā 50% atlaidi mazajam nomas veikalam, kas ir ļoti pievilcīgs variants, jo veikalā pieejamas visas standarta funkcijas. Ja jums nav iespēja vai vēlme uzreiz ieguldīt lielus līdzekļus internetveikala izstrādē, šis ir ideāls variants, jo ļauj jebkurā brīdī atteikties no veikala nomas. Pēc konsultācijas saņemšanas un lēmuma pieņemšanas, internetveikala izskats tiks pielāgots jūsu vajadzībām, lai tas atbilstu uzņēmuma zīmolam. Jebkurā brīdī varat uzlabot, mainīt un izpirkt nomas veikalu.

 

 

Ātra kļūdu novēršana

Ņemot vērā, ka nomas veikalu sistēmas vienlaicīgi izmanto vairāki uzņēmumi, radušās kļūdas var ļoti ātri novērst, jo tiek izmantota vienota sistēma, kas ļauj kļūdu novērst visos veikalos vienlaicīgi. Šis ir arī viens no iemesliem, kādēļ nomas veikalu apkalpošanas izmaksas ir krietni zemākas. Tas pats attiecas uz dažādiem atjauninājumiem, kuri tiek pielāgoti visiem vienotajā sistēmā lietotajiem veikaliem. 

Ātra preču ievadīšana

Internetveikali ir savienoti ar Eiropas vairumtirgotaju IT sistēmām, kas ļauj informāciju ļoti ātri integrēt internetveikala sistēmā. Jums ir tikai jāizvēlas katras preču kategorijas uzcenojums un jāizvēlas kategorija jūsu internetveikalā, kur vēlaties, lai šīs preces parādās. Tas ļauj ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, jo preces nav jāievada katra atsevišķi. 

Responsīvais jeb adaptīvais dizains

Neliela budžeta internetveikals - adaptīvais dizainsŠī īpašība ļauj mājaslapas vai, šajā gadījumā, internetveikala izkārtojumam pielāgoties ierīces veidam, kurš tiek izmantots, lai apmeklētu konkrēto mājaslapu. Tas nozīmē, ka jūsu internetveikals izskatīsies vienlīdz labi gan uz datora, gan planšetdatora, gan mobilajos tālruņos. Tas krietni atvieglo klientu dzīvi un uzlabo jūsu uzņēmuma prestižu, jo klients var ērti iepirkties jūsu internetveikalā neatkarīgi no izmantotās ierīces ekrāna izmēra. Adaptīvais dizains ir iekļauts mazā nomas veikala paketē. 

Neliela budžeta internetveikals ir lielisks variants mājražotājiem un cilvēkiem, kas vēlas izmēģināt spēkus pārdošanā internetā, taču tam nepietiek līdzekļu vai nav pārliecība, ka tas izdosies. Mazo veikalu noma sniedz tieši tās pašas funkcijas, ko sarežģīti internetveikali, tāpēc nav jāuztraucas par nepietiekamu funkcionalitāti un grafisko dizainu. 

 

 

 

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)