Internetveikalu noma – kādēļ to izvēlēties?

Internetveikalu noma – Latvijā ne tik izplatīts un mazpazīstams veids, kā izveidot internetveikalu ar ierobežotu budžetu. Ir 4 galvenie iemesli, kādēļ to darīt – nav nepieciešams liels budžets, iespēja izvēlēties sev piemērotāko no plašā piedāvājuma, to jebkurā laikā var nopirkt un papildināt, kā arī atvērt internetveikalu var krietni īsākā laikā, salīdzinot, ja to vajadzētu izveidot no nulles. Šajā rakstā aplūkosim galvenās priekšrocības, ko sniedz internetveikala noma. 

 

Nav nepieciešams liels budžets

 

Internetveikalu noma nelielam budžetamŠis ir galvenais iemesls, kādēļ izvēlēties internetveikalu nomu, proti, nav nepieciešams liels budžets. Vidēji ir nepieciešams 15 un vairāk reizes mazāks budžets, lai varētu uzsākt pārdošanu internetā. Aplūkosim dažus piemērus. Standarta internetveikala izstrāde izmaksā apmēram 1510 EUR, taču tāda paša veikala nomas maksa mēnesī ir apmēram 64 EUR. Ko tas nozīmē? Jūs varēsiet nomāt šādu veikalu 24 mēnešus, iekams kopējā nomas cena sasniegs tāda paša veikala izstrādes cenu. Pa šo laiku, pareizi pielietojot mārketinga stratēģijas, internetveikals spēs gūt ievērojamus panākumus. Tas nozīmē, ka nav jāatmet ar roku saviem sapņiem par uzņēmējdarbību nepietiekama budžeta dēļ! Taču šis nav pats lētākais piedāvājums. Maza nomas veikala cena mēnesī ir tikai apmēram 32 EUR! Tāda paša veikala izstrādes cena ir 880 EUR, paies 28 mēneši, iekams nomas cena sasniegs izstrādes cenu.
Ļoti būtisks aspekts ir samazinātas cenas par apkalpošanu, proti, varam salīdzināt ar automašīnu nomu, kas ļauj ievērojami samazināt cenas, kas saistītas ar tehnisko apkopi. Tieši tas pats attiecas uz nomas veikaliem – serviss esošajām funkcijām ir ietverts ikmēneša maksā.

Latvijas mājražotājiem piedāvājam  – 50% atlaidi 32 EUR nomas veikala plānam, kura mēnešmaksa jums būs tikai 16 EUR/mēn.

 

Plaša internetveikalu izvēle

 

Internetveikalu noma ļauj ne tikai uzsākt pārdošanu internetā ar nelielu budžetu, bet ļauj izvēlēties no neskaitāmiem veikalu veidiem. Jums nebūs jāpatērē laiks, enerģija, lai saprastu, ko tieši vēlaties. Jāņem vērā arī internetveikalu izstrādei nepieciešamo laiku. Nomājot veikalu, jums ir vairāki varianti, no kuriem izvēlēties, un tas aizņems krietni mazāk laika, lai realizētu savu sapni par uzņēmējdarbību. WebDev piedāvā nomāt vienkāršus, standarta, profesionālus, ka arī pēc individuāla plāna veidotus internetveikalus. Izvēloties kādu no nomas veikaliem, WebDev komanda uzreiz pielāgos vizuālo izskatu jūsu vajadzībām. 

 

Nomas internetveikalu var izpirkt jebkurā brīdī

 

Internetveikalu noma ļauj to iegādāties jebkurā brīdīBrīdī, kad jūsu internetveikala apgrozījums ir stabils un paredzams, ir vērts apsvērt iespēju to izpirkt, jo ilgtermiņā, protams, nav izdevīgi turpināt maksāt nomas maksu. Taču jums ir vairāk nekā gads, iekams nomas maksa pārsniegs izstrādes maksu. Tas nozīmē, ka ir pietiekami daudz laika, lai varētu attīstīt savu veikalu, iekams tā noma sāks kļūt neizdevīga. Veikala izpirkšana nenozīmē, ka tam jāpaliek tādam, kādu to izpirkāt. WebDev komanda to jebkurā laikā var papildināt ar jums vēlamajām iespējām, pilnveidot un atjaunināt. 

 

 

Vai nomas internetveikalu var individualizēt?

 

Internetveikalu noma ļauj to individualizēt Jā, to var izdarīt jebkurā brīdī. Ja ir kādas nianses, ko vēlaties mainīt vai ieviest, to var realizēt. Tas nozīmē, ka veikala nomas laikā to var pielāgot tirgus, klientu, tehniskajām un jūsu prasībām. Gan vizuāli, gan tehniski pilnveidojumi ir iespējami visas nomas laikā. 
Piemēram, ja jūsu uzņēmums maina identitāti (logo, krāsa), internetveikalam var mainīt grafisko dizainu, lai tas atbilstu jūsu uzņēmuma jaunajai sejai. Tas pats attiecas uz tehniskiem papildinājumiem – izlēmāt, ka vēlaties, lai jūsu internetveikals parādītos kādā no cenu salīdzinošajām lapām, kas var krietni uzlabot pārdošanas apjomus. 

 

 

Internetveikalu noma ļauj uzsākt uzņēmējdarbību krietni ātrāk

 

Ja salīdzina ar internetveikalu izstrādi, nomas internetveikali ļauj realizēt jūsu sapni par uzņēmējdarbību krietni īsākā laikā. Nav jāpatērē laiks, prātojot, ko vēlaties redzēt savā veikalā. Nav jāgaida, kamēr internetveikals tiks izstrādāts. Jums tikai jāizvēlas kādu no daudzajiem pieejamajiem internetveikaliem, kas atbilst jūsu budžetam, tehniskajām un dizaina prasībām. Tas ļauj realizēt spontānas idejas un uzsākt uzņēmējdarbību īstajā brīdī. 

 

Iespēja pārdot sezonas preces

 

Ja vēlaties gūt papildu ienākumus ar sezonas precēm vai deficīta precēm, nav jāiegulda lielas naudas summas, lai izveidotu internetveikalu. Internetveikalu noma šajā gadījumā ir ļoti pretimnākoša, jo ļauj realizēt arī īstermiņa pārdošanu. Piemēram, jums ir vienreizējs piedāvājums iegādāties ziemas sporta preces par izdevīgu cenu no ārzemēm. Internetveikalu noma krietni samazinās izdevumus, ņemot vērā, ka šo preču pārdošana būs aktuāla tikai ziemas sezonā. 

 

Kopsavilkums par internetveikalu nomu

 

Internetveikalu noma ir lielisks ieguldījumsAplūkojot visus ieguvumus no internetveikalu nomas, var secināt, ka tas ir lielisks atspēriena punkts uzņēmējdarbības uzsākšanai ar ierobežotu budžetu. Internetveikalu noma savu aktualitāti saglabā, ja plānojat ar to nodarboties ilgtermiņā vai pārdodat sezonas preces, kurām pieprasījums ir īsu brīdi. Kā arī internetveikalu noma ļauj izmēģināt ko jaunu, samazinot izdevumus. 
Nomas veikalus izvēlas arī lieli uzņēmumi, jo tiek nodrošināts labs serviss un nav jāuztraucas, ka kaut kas nestrādās. Pat ja arī notiek kādas tehniskas kļūmes, tās tiek novērstas nekavējoties, jo internetveikalu sistēmu izmanto vairāki uzņēmumi vienlaikus. 

WebDev komanda piedāvā 4 veidu nomas veikalus – mazais nomas veikals, standarta nomas veikals, pēc individuāla plāna izstrādāts nomas veikals. Sazinieties ar mums – noteikti atradīsim jums labāko internetveikalu nomas variantu!

Nomas veikala paraugs apskatāms šeit.

Neskaidrību gadījumā droši zvaniet 26246218 vai rakstiet info@webdev.lv, lai saņemtu informāciju par internetveikalu atvēršanu.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)