MalwareBytes Anti-Malware

Bieži vien datoru lietotāji saskaras ar tādām problēmām kā vīrusi, ļaundabīgas lietojumprogrammas un faili. Populārākais veids, kā no tā izvairīties, noteikti, ir antivīrusa izmantošana. Šajā rakstā gan runāsim par ko citu, proti, papildu programmatūru, ko ieteicams lietot kopā ar Jums jau esošo antivīrusu. Vēlamies iepazīstināt ar, mūsuprāt, vienu no noderīgākajām lietojumprogrammām šajā jautājumā – MalwareBytes Anti-Malware.

MalwareBytes Anti-Malware

MalwareBytes, jeb MBAM (MalwareBytes Anti-Malware), ir ļoti populāra lietojumprogramma ļaundabīgas programmatūras noņemšanai no Jūsu sistēmas. Viens no iemesliem, kāpēc tā ir tik populāra ir ļoti vienkāršs – tā strādā! Un droši varam teikt, ka šī programma tiešām spēj izdarīt visu, kas iekļauts tās piedāvājumā. MalwareBytes ir nozīmīgs rīks Jūsu datora aizsardzības arsenālā. Jāpiezīmē, ka šī programma ir bezmaksas, un viegli lietojama. Tiesa, tie, kas vēlās padziļinātāku drošību, piemēram, reāla laika aizsardzību, var iegādāties programmas pilno (premium) versiju.

Tālāk lasiet, kā instalēt, uzstādīt, konfigurēt un veikt datora skenēšanu ar MalwareBytes.

Kā lietot MalwareBytes Anti-Malware

  • Dodamies uz: https://www.malwarebytes.com/antimalware/ un spiežam uz pogas “GET TRIAL”, pēc tam spiežam uz pogas “DOWNLOAD”;
  • Kad lejupielāde pabeigta, spiežam uz mbam-setup.exe, tiks sākta MalwareBytes instalācija;
  • Instalācijas laikā sekojam norādījumiem, nemainiet noklusējuma iestatījumus un pārliecinieties, ka Launch Malwarebytes Anti-Malware ir atķeksēts. Spiežam Finish. Ja instalācija prasa datora restartēšanu, restartējam datoru.
  • Pēc instalācijas MBAM tiks startēts un Jūs nonāksiet lietotnes sākuma izvēlnē, kā redzams attēlā. MalwareBytes Anti-MalwareSpiežam uz Scan Now, lai sāktu datora skenēšanu.
  • Ja programmai ir nepieciešama atjaunošana, tā tiks veikta automātiski pirms skenēšanas sākuma.
  • MalwareBytes sāks meklēt ļaundabīgās lietojumprogrammas Jūsu datorā. Šis process var aizņemt kādu laiku, iesakām darīt ko citu, ik pa laikam pārbaudot skenēšanas statusu. MalwareBytes Anti-MalwareSkenēšanas laikā Jums ir iespējams apskatīt atrasto ļaundabīgo programmu, vai nevajadzīgo failu skaitu. Lai apskatītu sīkāk, spiežam uz View Identified Threats saites.
  • Pēc skenēšanas beigām, MalwareBytes attēlos visas atrastās ļaundabīgās programmas un nevajadzīgos failus. Jūsu datorā rezultāts var atšķirties no attēlā redzamā. Ja netika atrasta neviena ļaundabīga lietojumprogramma spiežam Finish, kā redzams attēlā.MalwareBytes Anti-Malware Pretējā gadījumā vajadzētu spiest uz Remove Selected, lai oņemtu visas atrastās ļaundabīgās programmas vai nevajadzīgos failus. MalwareBytes Anti-MalwareDažu failu noņemšanai var būt nepieciešama datora restartēšana.
  • Tiklīdz dators ir restartējies, startējam MalwareBytes lietojumprogrammu un spiežam uz History, lai apskatītu noņemtās, vai karantīnā ievietotās ļaundabīgās lietojumprogrammas.
  • Variet aizvērt MalwareBytes programmu.

Cerams, Jūsu dators tagad ir “tīrs” no ļaundabīgām lietojumprogrammām, ja Jūsu pašreizējais antivīruss tomēr nepasargā no ļaundabīgām lietojumprogrammām, iesakām apsvērt domu, par MalwareBytes premium versijas iegādi, lai no tā izsargātos.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)