SUPERAntiSpyware

Bieži vien datoru lietotāji saskarās ar tādām problēmām kā vīrusi, ļaundabīgas lietojumprogrammas un faili. Populārākais veids, kā no tā izsargāties, noteikti, ir antivīrusa izmantošana. Šajā rakstā gan runāsim par ko citu, proti, papildu programmatūru, ko ieteicams lietot kopā ar Jums jau esošo antivīrusu. Vēlamies iepazīstināt ar, mūsuprāt, vienu no noderīgākajām lietojumprogrammām šajā jautājumā – SUPERAntiSpyware.

SUPERAntiSpyware

SUPERAntiSpyware, jeb SAS, ir ļoti populāra lietojumprogramma ļaundabīgas programmatūras noņemšanai no Jūsu sistēmas. Viens no iemesliem, kāpēc tā ir tik populāra ir ļoti vienkāršs – tā strādā! Un droši varam teikt, ka šī programma tiešām spēj izdarīt visu, kas iekļauts tās piedāvājumā. SAS ir nozīmīgs rīks Jūsu datora aizsardzības arsenālā. Jāpiezīmē, ka šī programma ir bezmaksas, un viegli lietojama. Tiesa, tie, kas vēlās padziļinātāku drošību, piemēram, reāla laika aizsardzību, var iegādāties programmas pilno (premium) versiju.

Tālāk lasiet, kā instalēt, uzstādīt, konfigurēt un veikt datora skenēšanu ar SUPERAntiSpyware.

Kā lietot SUPERAntiSpyware

  • Dodamies uz: http://www.superantispyware.com/download un lejupielādējam SUPERAntiSpyware;
  • Kad lejupielāde pabeigta, spiežam uz SuperAntiSpyware.exe, tiks sākta programmas instalācija;
  • Instalācijas laikā sekojam norādījumiem, nemainiet noklusējuma iestatījumus. Spiežam Finished, un izvēlamies Start Trial. Ja instalācija prasa datora restartēšanu, restartējam datoru.
  • Pēc instalācijas SUPERAntiSpyware tiks startēts un Jūs nonāksiet lietotnes sākuma izvēlnē, kā redzams attēlā. SUPERAntiSpyware
  • Ja programmai ir nepieciešama atjaunošana, Jums tiks jautāts, vai vēlaties atjaunot programmu, apstiprinām un atjaunojam.
  • Klikšķinām uz System Tools, tālāk – Advanced Scan Settings. SUPERAntiSpywareZem sadaļas Scanner Options ieliekam ķeksīti pie Scan Internet browser tracking cookies, pārējo atstājam pēc noklusējuma. SUPERAntiSpywareSpiežam OK loga labajā apakšējā stūrī, pēc tam Done, lai atgrieztos sākuma izvēlnē.
  • Sākuma izvēlnē izvēlamies iespēju Scan This Computer, nokļūsim skenēšanas logā, kur varam izvēlēties skenēšanas veidu. Zem sadaļas Recommended Pre-Scan Actions ieliekam ķeksīti pie Close active browser windows, un spiežam Complete Scan.SUPERAntiSpyware Jums tiks prasīts aizvērt atvērtās interneta pārlūkprogrammas, apstiprinām šo paziņojumu.
  • Tiks sākta datora pilna skenēšana, šis process var aizņemt līdz pat 1 stundai laika.SUPERAntiSpyware
  • Kad skenēšana pabeigta, rezultātu logā spiežam Continue.SUPERAntiSpywareTālāk atķeksējam tās atrastās ļaundabīgās lietojumprogrammas un nevajadzīgos failus, ko vēlamies dzēst no datora, un spiežam Continue.SUPERAntiSpywareDažu programmu un failu noņemšanai var būt nepieciešama datora restartēšana, šāda paziņojuma gadījumā apstiprinām to, un restartējam datoru.
  • Pēc datora restartēšanas, varam atvērt SAS lietojumprogrammu, un sadaļā Scan Logs (atrodās zem sadaļas System Tools) varam apskatīt dzēstos failus un ļaundabīgās programmas.
  • Varam aizvērt programmu.

Cerams, Jūsu dators tagad ir “tīrs” no ļaundabīgām lietojumprogrammām, ja Jūsu pašreizējais antivīruss tomēr nepasargā no ļaundabīgām lietojumprogrammām, iesakām apsvērt domu, par SUPERAntiSpyware premium versijas iegādi, lai no tā izsargātos.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)