Kas ir mājas lapa un kāpēc tā ir nepieciešama?

webdev_majaslapaMājaslapa ir tā vieta, kur Jūsu potenciālais klients visbiežāk gūst pirmo informāciju par Jums vai Jūsu uzņēmumu. 21.gs ir tehnoloģiju laikmets, tehnoloģijām ir nozīmīga loma uzņēmējdarbībā un tās izaugsmē, tādēļ mājas lapa ir viens no efektīvākajiem informācijas nodošanas veidiem internetā.

Visbiežāk, potenciālie klienti, interesenti apmeklē pakalpojumu sniedzēju vai uzņēmumu interneta vietnes, jeb mājas lapas, lai uzzinātu sev nepieciešamo informāciju. Mājas lapā pieejamā informācija, un tas, cik veiksmīgi tā tiek attēlota, ir noteicošais vai no interesenta tas kļūs par nākamo klientu.

Bet kā panākt, lai mājas lapa pelna Jūsu uzņēmumam?

Profesionāli un pārdomāti izstrādāta mājas lapa var kļūt par Jūsu uzņēmuma “darbinieku”, kas strādā, lai piesaistītu jaunus klientus.

Cilvēki pirms izvēles pie kā saņemt pakalpojumu vai iegādāties preci, meklē izdevīgāko variantu  internetā. Ja mājas lapa ir kvalitatīvi un apdomāti izstrādāta, tad klients vispirms atradīs tieši Jūsu mājas lapu. Bet ar atrašanu nekas nebeidzas. Pašai mājas lapai ir jābūt vizuāli pievilcīgai, modernai un viegli uztveramai, lai atstātu labu pirmo iespaidu un klients neapmaldītos un nenoslīktu informācijas jūrā.

Pirmais iespaids ir ļoti svarīgs, tādēļ iesakām Jums izvērtēt, kam Jūs uzticat sava uzņēmuma tēla izveidi. Nevajadzētu ekonomēt, izvelēties pirmo, ko atrod Google vai nodot to neprofesionāļu rokās, jo vēlāk Jūsu ieguldījums mājas lapā atspoguļosies no tās iegūtajā peļņā.

Atcerieties, mājas lapa kalpo kā Jūsu vizītkarte, kurai ir jāsniedz precīza informācija par Jūsu uzņēmumu un jārada labs pirmais iespaids!

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)