Interneta veikala izaugsme – kā to sasniegt?

Vēlaties uzlabot sava interneta veikala pārdošanas apjomus? To nemaz nav grūti izdarīt! Interneta veikala izaugsme – to var sasniegt, pielietojot pavisam vienkāršus paņēmienus. Un pats labākais, ka to nav grūti izdarīt, taču rezultāts var ievērojami palielināt jūsu peļņu.

Interneta veikala izaugsme - tas ir iespējams!Pop-up logi
Mēs visi zinām šos reizēm kaitinošos logus, kas parādās, apmeklējot kādu mājaslapu. Kāpēc tos vispār lieto?! Ļoti vienkārši – tie strādā! Pop-up jeb uznirstošie logi ir iespēja izcelt kādu īpašu piedāvājumu, atlaidi vai preci.

Sulīgi virsraksti
Veidojot virsrakstus, kas uzrunā potenciālo klientu, tas nekavējoties rada interesi par piedāvāto preci. Ir ļoti būtiski virsrakstā piedāvāt risinājumu, kas  var atrisināt kādu klienta problēmu. Šāds vienkāršs paņēmiens radīs emocionālo saikni ar klientu un veicinās interneta veikala izaugsmi.

Interneta veikala izaugsme - to var panākt ikviens!Uzrunas forma
Veidojot jebkāda veida rakstisko saturu, reklāmas rakstu, bloga ierakstu vai preces aprakstu, ir būtiski izvairīties no 1. personas, proti, “es, mēs”. Tā vietā labāk ir izmantot 2. personu jeb “tu, jūs”, kas interneta veikala apmeklētāju uzrunās personīgi.

Kvalitatīvi attēli
Cik daudz redzēti interneta veikali, kuros tiek izmantoti nekvalitatīvi attēli. Nespējot novērtēt preces izskatu, klients diez vai pieņems lēmumu to iegādāties. Tas jo īpaši attiecināms uz plaši pārdotām precēm. Kvalitatīvs attēls rosinās klienta iztēli un liks turpināt pētīt preci, kas jau ir milzīgs solis tuvāk pirkumam.

Interneta veikala izaugsme - ieguldītais laiks atmaksāsies!Ātra lapas ielāde
Lai uzlabotu klientu pieredzi, apmeklējot jūsu interneta veikalu, ir svarīgi, lai tas burtiski “lidotu”! Ja veikala apmeklētājam ilgi jāgaida, lai ielādētos kāda no sadaļām, attēli un video materiāli, viņš vienkārši uzspiedīs krustiņu un apmeklēs citu interneta veikalu. Laiks ir nauda! Izvēlieties mājaslapu uzturētāju pakalpojumus, kuri var nodrošināt serveri, kas ļauj katru lapas sadaļu ielādēt apmēram 1 sekundes laikā. Ātra lapa arī uzlabos jūsu pozīcijas Google meklētājā. 

 


Interneta veikala izaugsme - katram sīkumam ir nozīme.Klientu atsauksmes
Īstu cilvēku atsauksmes par kādu no precēm vai interneta veikalu kopsummā var mudināt potenciālos klientus veikt pirkumu. Ja viņi zinās, ka arī citi cilvēki ir iegādājušies kādu no precēm un redzēs pozitīvas atsauksmes, tas radīs zināmu drošības sajūtu. Tāpēc ir būtiski iekļaut iespēju klientiem atstāt atsauksmes, jo interneta veikala izaugsme bieži vien balstās tieši uz pozitīvām klientu atsauksmēm.

Interneta veikala izaugsme - solis pretī panākumiem.Sabalansēts saturs
Var šķist, jo vairāk uzskates materiālu un informācijas, jo labāk, taču ne vienmēr tā ir patiesība! Ja runājam tieši par interneta veikaliem, ir būtiski iekļaut un izcelt būtisko informāciju. Pārlieku daudz attēlu, video un informācijas var radīt apmulsumu klientos. Jāatrod “zelta vidusceļš”!

Ērta navigācija
Nenovērtējiet par zemu interneta veikala navigāciju. Saprotami un ērti sakārtotas preces un preču meklēšana ļaus klientiem atrast vēlamo preci. Ja preču sadalījums pa kategorijām ir nesaprotams, tas rada neprofesionālu iespaidu. Ja vēlaties profesionālu interneta veikalu, veltiet laiku strukturizētas navigācijas izveidei!

Interneta veikala izaugsme nav tikai mīts, to tiešām var sasniegt. Un, izmantojot šos nelielos ieteikumus, jums ir iespēja ievērojami uzlabot sava interneta veikala pārdošanas apjomus, palielināt klientu loku un mudināt esošos klientus atgriezties. Apmierināts klients pats par sevi jau ir ilgtermiņa ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībā. Jo mēs visi zinām, cik bieži izvēlamies kāda uzņēmuma pakalpojumus tieši tāpēc, ka to mums ir ieteikuši mūsu draugi un ģimenes locekļi. Un jo vairāk apmierinātu klientu, jo labāk!

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)