Darbs no mājām

Darbs no mājām – tas ir katra sapnis, kurš vēlas organizēt savu laiku pats. Tā ir iespēja cilvēkiem, kuri nevar strādāt uz pilnu slodzi, mācās, audzina bērnus vai kāda cita iemesla dēļ nevēlas strādāt parastu darbu birojā. 
Darbs internetā parasti ir  ļoti pievilcīgs tieši jauniešiem, jo to var saskatīt kā ātru un vieglu veidu, kā gūt peļņu internetā. Taču viss nav tik rožaini. Lai gūtu vērā ņemamus ienākumus internetā, tik un tā ir nepieciešams ieguldīt laiku, darbu un zināšanas. Uzskaitīsim dažas lieliskas iespējas, kā nopelnīt internetā.

Darbs no mājām internetā freelance lapāsĀrštata darbinieku jeb freelance lapas

Ārštata darbinieku lapas ir lieliska iespēja, kā gūt peļņu internetā, papildinot ar pamatdarbu. Kas vispār ir freelance (no angļu val. – ārštata) lapas? Tās ir darba platformas internetā, kas apvieno darba devējus un ņēmējus un padara darba vai darbinieka meklēšanu vienkāršu un drošu. Šīm lapām ir noteikta drošības sistēma, kas garantē, ka darba devējs tiešām samaksās. Šeit var strādāt tulkotāji, rakstnieki, tekstu rediģētāji, mārketinga speciālisti, mājaslapu veidotāji, programmētāji, virtuālie asistenti un citu profesiju pārstāvji, kuri var savu darbu veikt attālināti un patstāvīgi. 
Vienas no populārākajām ārštata darbinieku lapām ir Upwork un Freelancer. Reģistrēšanās gan varētu būt nedaudz sarežģītāka, jo nepieciešams apstiprināt savu personību ar nelielu intervijas palīdzību. Taču pati strādāšana ir vienkārša – aizpildiet profilu, meklējiet sev vēlamos darbus un piesakieties! 

Darbs no mājām internetā - datu ievades operatoramDatu ievades operators

Mūsdienās atrodami neskaitāmi daudz interneta veikalu ar bezgalīgi daudz precēm. Un ziniet ko? Kādam tās arī jāievada interneta veikala datubāzē! Šo darbu veic datu ievades operators, kura pienākums ir atbilstoši dokumentācijai ievadīt preču aprakstus, detaļas, attēlus un citu informāciju interneta veikalā. Šis darbs nereti var tikt veikts attālināti no mājām. Datu ievades operatori parasti izmanto tādas sistēmas kā Magento. Atliek tik sūtīt savu darba piedāvājumu kādam no interneta veikaliem!

 

Radošs darbs no mājām internetā Darbs no mājām ar YouTube, Instagram un blogu

Vai ir iespējams pelnīt ar saviem YouTube video, Instagram attēliem un blogu? Jā! To var darīt, monetizējot savu saturu, proti, izvietojot jebkāda veida reklāmas. Papildu jau šajās platformās iebūvētajām reklāmas sistēmām, ir iespēja izvietot tā saucamās affiliate saites, kas ļauj jums saņemt komisijas maksu par katru caur šo saiti veikto pirkumu. Šādu pakalpojumu piedāvā, piemēram, Amazon

 

 

Jāņem vērā dažas nianses, lai gūtu kādu taustāmu rezultātu:

  1. Regulārs saturs (noteikts režīms);
  2. Kvalitatīvs saturs (kvalitatīvi attēli, video un teksti);
  3. SEO optimizācija (saturam jābūt viegli atrodamam);
  4. Jāpopularizē savs profils citos sociālajos tīklos un forumos;
  5. Saiknes veidošana ar publiku (saturam jārezonē ar jūsu publikas emocijām).

Jāreģistrē savi ienākumi

Neskatoties uz to, ka jums nav noslēgtu līgumu, strādājat ar ārzemju mājaslapu starpniecību, jums jāreģistrē savi ienākumi. Reģistrēties kā pašnodarbinātai personai ir ātri un viegli. Ieteicams ir izveidot papildu bankas kontu, ar kuru veiksiet visus ar saimniecisko darbību saistītos maksājumus. 

 

WebDev piedāvā vakances programmētājiem. Ja proti programmēt vai zini kādu, kurš to prot, sazinies ar mums!

Aktuālās vakances pieejamas Vakanču sadaļā.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)