WooCommerce interneta veikals

woocommerce interneta veikalsWooCommerce interneta veikals – frāze, kas mūsdienās ir bieži sastopama. Vēlamies Jums pastāstīt, kas tad īsti ir Woocommerce interneta veikals un kādas ir tā priekšrocības.

Kas ir WooCommerce?

Woocommerce ir uz WordPress sistēmas balstīta e-komercijas platforma, kas tiek pievienota WordPress mājas lapai kā spraudnis.

WooCommerce priekšrocības

Saskaņā ar nesenajiem datiem no “BuiltWith”, apmēram 39% no visām e-komercijas interneta vietnēm, ir veidoti uz WordPress spraudņa – WooCommerce, tas ir vairāk nekā 1,5 miljoni aktīvu WooCommerce interneta veikalu. Izstrādātāji un uzņemēji neizvēlas šo platformu tikai tāpēc, ka tā ir bezmaksas, vai tāpēc, ka “to lieto visi”. Ir pāris nopietni iemesli, kāpēc WordPress un WooCommerce duets ir iekarojis e-komercijas pasauli.

No hostinga līdz pat spraudņiem, viss, kas saistās ap Jūsu interneta veikalu, ir Jūsu pārziņā. Neapmierina veikala izskats ? Nomainiet! Neapmierina lapas ātrums? Izvēlieties citu hostingu! Nekas nav akmenī iecirsts, lietojot WooCommerce un WordPress. Jūs neierobežo izstrādātāja sagatavotas kontrolpaketes ar konkrētām funkcijām, un iespēju iegādāties “premium” versiju.

Woocommerce interneta veikals ir izstrādāts gan priekš liela mēroga uzņēmumiem, gan individuāliem tirgotājiem.

Tas piedāvā daudz dažādu bezmaksas un maksas iespēju, lai katrs klients varētu izvēlēties sev piemērotāko, kas vislabāk atbilstu viņa veikala un produkta specifikai. WordPress spraudņu veikals piedāvā vairāk kā 46 000 noderīgu rīku jebkurai dzīves situācijai.

Woocommerce saistība ar WordPress padara to pieejamu un viegli saprotamu jebkuram, bez iepriekšējām programmēšanas zināšanām. Pēc īsas apmācības, interneta veikala pasūtītājs pats var pievienot, izņemt un rediģēt preces savā internetveikalā.

Ar WooCommerce Jūs varat pārdot jebko, jebkur, piemēram:

  • Fiziski taustāmas preces;
  • Preces ar dažādām variācijām (izmēri, krāsas utt.);
  • Digitālas preces.

Pievienojot papildus WordPress spraudņus Jūs varat sākt pārdot, piemēram:

  • Savu laiku (konsultācijas u.c.);
  • Rezervācijas;
  • Abonomentus;
  • Pasākumu biļetes.

Lai arī ko Jūs vēlētos pārdot, ar WooCommerce Jūs to variet!

Šī e-komercijas platforma piedāvā ļoti plašu dizanu izvēli, iespēju pievienot preces apmaksu ar kredītkartēm un arī ar PayPal, kā arī ir iepējams pievienot preces piegādes iespēju izmantojot Omniva pakomātus un Latvijas Pastu.

Vērtējot interneta veikala izveides izmaksas šī ir viena no izdevīgākajām platformām, jo izveide un uzturēšana ir lētāka kā citas platformas internetveikaliem, kā arī iztrādes laiks ir īsāks, nekā augstākas sarežgītības e-veikaliem.

Arī mēs – WebDev.lv komanda, jau vairākus gadus izstrādājam un uzturam WooCommerce interneta veikalus.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)