Kas ir WordPress?

WordpressWordPress tika izveidots 2003.gadā, kā platforma blogeriem, lai ikviens varētu viegli, ātri un bezmaksas izveidot savu blogu un nodot pasaulei savu ziņu. Šī ir atvērtā koda platforma, tādēļ katrs lietotājs var pilnveidot sistēmu un pavisam neilgā laikā WordPress kļuva par daudz plašāku platformu, neaprobežojoties tikai ar bloga veidošanas iespējām.

Tagad WordPress ir pasaulē populāra bezmaksas satura vadības sistēma, kas paredzēta kā interneta blogu izveidei, tā arī uzņēmumu un e-komercijas lapām.

Šī platforma ir labi zināma ar savu vienkāršību, to iespējams lietot arī bez iepriekšējām programmēšanas zināšanām. Respektīvi, ja klients izvēlas veidot mājas lapu WordPress sistēmā, lapas satura administrēšanu pēc īsas apmācības viņš var veikt pats.

WordPress ir populārs ne tikai savas vienkāršības dēļ, bet arī ar savām neskaitāmajām iespējām gan dizainā, gan visdažādākajās funkcijās. Neierobežotas iespējas nodrošina – tēmas, spraudņi, rīki – atliek tikai piemeklēt atbilstošāko, lai Tava jaunā mājas lapa tiktu pielāgota visām Tavām vēlmēm.

Veidojot jauno mājas lapu iesakām apsvērt iespēju izvēlēties tieši šo satura vadības sistēmu, jo WordPress ir  Googlei un citā meklētājprogrammām draudzīgs, tādēļ izmantojot to, meklēšanas rezultātos atradīsieties augstāk.

Bezmaksas konsultācija
Elvis Andersons

Elvis Andersons

IT Projektu vadītājs

E-pasts:

info@webdev.lv

Tālrunis:

+371 26246218

Adrese:

Jelgavas iela 74 (ieeja no Bauskas ielas 2)