E-grāmatas - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde E-grāmatas - Webdev.lv - Mājas lapu izstrāde

E-grāmatas

E-grāmatas, elektronisko grāmatu izstrāde

Kas ir e-grāmatas jeb elektroniskās grāmatas?

E-grāmatas jeb elektroniskās grāmatas ir elektroniskā formā publicēts teksts un attēli, kas lasāmi datorā vai citā iekārtā (viedtālrunī, planšetdatorā, e-lasītājā). E-grāmata var būt drukātas grāmatas elektroniskā versija, tomēr mūsdienās bieži vien elektroniskā grāmata pastāv bez drukātās grāmatas versijas.

Mūsdienās, lai lasītu grāmatu, vairs nav jāiegādājas īsta grāmata vai jādodas uz bibliotēku. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, grāmatas var ielādēt datorā, planšetdatorā, telefonā vai e-grāmatu lasītājā elektroniskā formātā. Tas ļauj ērti izvēlēties lasāmvielu jebkurā brīdī un izvairīties no lieka smaguma nešanas. Atliek vien iegādāties e-grāmatu, lejupielādēt to un sākt lasīt!

E-grāmatas ļauj sasniegt plašāku lasītāju auditoriju.

Kādi ir e-grāmatas plusi?

Īstas grāmatas nevar aizstāt nekas, taču mūsdienu straujais dzīves ritms padara klientus īpaši prasīgus un izvēlīgus. E-grāmatas ir lielisks veids, kā sekot līdzi inteliģento tehnoloģiju lietotāju prasībām.  Elektroniskās grāmatas ir mūsdienām atbilstoša alternatīva, kas ļauj ērti sasniegt plašāku mērķauditoriju. Tās lasītājiem sniedz plašas iespējas mainīt un pielāgot e-grāmatu saturu savām vajadzībām:

  • Tūlītēja pieejamība un ātra piegāde;
  • Detalizētas meklēšanas iespējas;
  • Iespēja pievienot savas piezīmes un izcelt vēlamo tekstu;
  • Iespēja pielāgot lasāmā teksta burtu izmēru un stilu;
  • Iespēja paņemt līdzi daudzas grāmatas vienā ierīcē.

Ko mēs piedāvājam?

Lai lasītājiem ļautu pilnvērtīgi izbaudīt grāmatu saturu, ir jāpievērš īpaša uzmanība vairākiem sīkumiem. Tieši tāpēc e-grāmatu izstrādi jāuztic lietpratējiem. Mūsu profesionāļu komanda piedāvās labākos un modernākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm un vēlamajai mērķauditorijai.  Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Maketētu un nemaketētu grāmatu pārvēršanu e-grāmatās;
  • E-grāmatu un e-izdevumu izstrādi;
  • E-grāmatu optimizēšanu.

Mūsu lietpratēju komanda parūpēsies par mūsdienām atbilstošas e-grāmatas izstrādi.

Ko mēs sagaidām no Jums?

Vienīgais, ko sagaidām no Jums, ir saturs un skaidra vīzija par gaidāmo rezultātu. Pārējo mēs paveiksim paši! Tas ļaus Jums ietaupīt laiku, sekot līdzi inteliģento tehnoloģiju lietotāju prasībām un sasniegt jaunu auditoriju.

Nodarbojamies arī ar interneta veikalu, e-grāmatu un grafiskā dizaina izstrādi.